Ekipler Depremzede Çocukların Bakımını Yaptırdı

Depremin İlk Gününden İtibaren Depremzedelerin Yanında Olan Emniyet Ekipleri, Depremzede Çocukları Berbere Götürdü, Çocuklarla Tek Tek İlgilendi.

Ekipler Depremzede Çocukların Bakımını Yaptırdı

Toplum Destekli Polislik, Saray Erkek kuaförünün katkılarıyla, deprem dolayısıyla çadır kentlerde yaşayan 100 çocuğun saç kesim işlemini yaptırdı

SEL: BİRLİK İÇİNDE HER ZAMAN ELE ELEYİZ

Emniyet Müdürü Celal Sel’in eşi Üçüncü Sınıf Emniyet Müdürü Neşe Sel, “Toplum destekli Polislik Şube müdürlüğümüz tarafından, vatandaşlarımızın kişisel bakımını yaptırmak için buraya geldik. Polislerimiz tüm çadır alanlarında görev yapmaktadır. Vatandaşlarımız her zaman polislerimizle irtibat halindedir. 155 ihbar hattıyla vatandaşlarımızın hizmetindedir. Hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Birlik içinde her zaman ele eleyiz” diye kaydetti.

Emniyet Müdürü Celal Sel’in eşi ve emniyet mensupları, tıraşın ardından bir de çocuklara mont hediye etti.

KILIÇ: 100’ E YAKIN ÇOCUĞU ÜCRETSİZ TIRAŞ EDECEĞİZ

Saray Erkek Kuaförü de Cevdet Kılıç, “Toplum destekli Polis arkadaşlar bizimle irtibata geçti. Ve böyle bir etkinlik yapacaklarını söylediler. 100’ e yakın çocuğu tıraş edeceğiz. Bizde gönüllü olarak seve seve bu işi yapacağız. Polis arkadaşlar depremzede çocukları getirdi. Bizde ücretsiz olarak tıraş ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 19:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7