Ekipler Listeleri Yetiştirebilmek İçin Yoğun Bir Şekilde Çalışıyor

Elazığ’da binaların hasar tespit çalışmaları Pazartesi günü itibariyle muhtarlıklarda askıya çıkarılacak. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne bağlı ekipler de gecenin geç saatlerine kadar çalışarak dosyaları hazır hale getiriyorlar.

Ekipler Listeleri Yetiştirebilmek İçin Yoğun Bir Şekilde Çalışıyor

Elazığ Valiliği şehir genelindeki binaların hasar tespit sonuçlarının pazartesi gününden itibaren muhtarlıklarda askıya çıkarılacağını açıklamıştı.

Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne bağlı ekipler de sonuçların askıya çıkarılabilmesi için 24 saat esaslı çalışıyorlar.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinççi koordinesinde çalışan ekipler dosyaları tek tek hazırlayıp son şeklini veriyorlar.

Gecenin geç saatleri olmasına rağmen çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Binaların raporları saatler sonra muhtarlıklarda askıya çıkarılacak.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2020, 23:09
banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bahadır
Bahadır - 1 yıl Önce

Listelerde çok sayıda kapı numarası olmayan veya sokak ismi yanlış yazılmış yerler var. Bunlar düzeltilmeli, listelerde bir mahalle 4 farklı şekilde yazılmış,

Kudret YILMAZ
Kudret YILMAZ - 1 yıl Önce

Çikarilsa ne olacak bir çogu yanlis yalan sadece 1 kere bakildi o da göz karari ve eksik bakildi evlerimizin durumu ne halde gören bilen yok formalite icabi bakildi falan ancak milleti kandirirsiniz.kirişlerimiz hep catlak bùtun duvarlat iki tarafli ayni yerden catlak ayrica tuvalet bildigin yarık hepsi zemin çökmüş duvar catlaklarindan rüzgar giriyor içeri korkudan eve girdik 20 gùn sonra ve heran çökecek korkusuyla yasiyoruz deprem psikolojisini atlatmadan ölecekmis gibi yikilmasini bekliyoruz. O çikardiginiz askilar neyin nesi kafaniza göre çikariyosunuz bugünlede gecer elbet ama bu millet yaptiklarinizi ve bizi görmezden gelmenizi hicbir zaman unutmaz

Leyla  Doğan
Leyla Doğan - 1 yıl Önce

Elazig bu yapilanlari unutmaz iki cocuk annesiyim kucugu 3 aylik esim ceza evinde kiraciydim eve orta hasar vermişler ama sozde orta hasar kolonlar hep batlak binada hic kimse kalamiyor muhendis gelmis sozde bakmis adamin dedigi su ben olsam bu evde kalmam sizede kalin demem nasil bi mantik bu madem bu binada kalinmiyor ne diye orta hasar veriyorsun... ben ve cocuklarim yurta kaliyoruz Allah burdakilerden razi olsun guzul ilgileniyorlar ama nereye kadar benim tek istegim bna ve cocuklarima basimizi sokacak bi yer

SIRADAKİ HABER

banner103