Elazığ'a Göktaşı mı Düştü?

Harput’un köylerinden göktaşı olduğu değerlendirilen bir cismin düşme anı görüldü. Köylerde yaşayan vatandaşlar cismi gördüklerini ifade etti.

Elazığ'a Göktaşı mı Düştü?

Türkiye özellikle Elazığ, Trabzon, Erzincan, Erzurum gibi şehirden görülen ve göktaşı olduğu değerlendirilen cismi konuşuyor.

Güvenlik kameraları tarafından da kaydedilen görüntülerde gökyüzünden bir cisim düşüyor ve ardından da havada bir toz bulutu oluşuyor.

Harput’un köylerinde yaşayan vatandaşlar da bu görüntüyü gördüklerini ifade ettiler.

MUHTAR DEMİRPOLAT: VATANDAŞLAR SÜREKLİ BENİ ARADILAR

Harput Mahalle Muhtarı Zülküf Demirpolat, vatandaşların sürekli kendisini aradıklarını ifade ederek “vatandaşlar beni aradılar ve göktaşı düştüğünü söylediler” dedi.

ARSLAN: HIZLI BİR ŞEKİLDE GEÇTİ

Seyfettin Arslan, “Kurpan Kapan köyünde kapının önünde oturuyorduk. Bir anda beyaz bir ışık hızlı bir şekilde geçti. Şimşek mi çaktı diye düşündük. Kayınbabam bu şimşek işi değil dedi. Göktaşı gibi görünüyor dedi. O bölgedeki köylerde görüldü” ifadelerini kullandı.

VİDEO

YORUM EKLE
YORUMLAR
.
. - 12 ay Önce

Muhtar önceki haberin üzerinden daha 1 hafta geçmedi hemen ikinci haberi yaptırdın. Bu hafta çok hızlısın. O daş bölgenin hepsinde görülmüş. Erzurum, ardahan, bingöl, malatya gibi şehirlerin hepsinde görülmüş. Hemen sahiplenmişin.

...
... - 12 ay Önce

Muhtarıma karışmayın...

Mığter
Mığter - 12 ay Önce

Kalk ulan babamın yerinden...

Murat
Murat - 12 ay Önce

Muhtarim on numra ilerde bakan olacak adam gece gündüz harputa sahip cikiyor

Caki..
Caki.. - 12 ay Önce

Göktaşını suda ezip veresin danaburnuna birebir deyiler ezip versekmi acaba...

fatih
fatih - 12 ay Önce

Elazığ içeri girsen deprem dışarı çıksan meteor Allah yardım etsinn

Kör talih
Kör talih - 12 ay Önce

Her yerde görülmüş ama Harput’a düşmüş, Ele yağmur Elazığ’a taş yağıyor niye,

..
.. - 12 ay Önce

Başımıza düşen taşı bile sahiplenen muhtarımızı tebrik ediyorum. Elazığda 100 tane muhtar var, hiçbiri sahiplenmedi. Düşen taşı harput muhtarı sahiplendi. Muhtarımızın heykeli ulu caminin bahçesine yapılmalı.Bel üstü yapılsın.Çünkü oradan aşağı beton yetmez.


SIRADAKİ HABER

banner103