Elazığ Atatürk Stadyumu’nda Sıcak Gelişme

Elazığ Atatürk Stadyumu'nun yapımı için 15 milyon TL’lik ilk ödenek çıkartıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, "Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından 15 milyon lira aktarımı yapılacaktır, hayırlı olsun" dedi.

Elazığ Atatürk Stadyumu’nda Sıcak Gelişme

Elazığ Atatürk Stadyumu ödeneğinin %10’u geldi.

Yaklaşık 150 milyon bedel ile yapımına yılsonunda başlanılması beklenen Atatürk Stadyumu yapımı için ilk dilim olan 15 milyon TL’lik ödenek çıkartılmış oldu.

15 Milyon TL’lik ilk ödeme Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne çıkartıldı.

MİLLETVEKİLİ BULUT TARAFINDAN DUYURULMUŞTU

Daha önce AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut tarafından yıl sonunda yapımına başlanacağı duyurulan stadyumun 2019 yılına ait ilk ödenek diliminin ardından 2020 yılı bütçesinden de bölümler halinde ödeneğin Atatürk Stadyumu için aktarılarak stadyum inşaatının yapımına hız verilecek.

Elazığ Atatürk Stadyumu’nda Ekim ayı içerisinde temel atılması bekleniyor.

BULUT: 15 MİLYON LİRA AKTARIM YAPILACAKTIR

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti MKYK Üyesi, Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, "Yeniden yapılmak üzere yıkılan Elazığ Atatürk Stadyumunun yerine yapılacak olan yeni stadyum için Elazığ AK Parti Milletvekilleri olarak yaptığımız girişimler sonucu Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından 15 milyon lira aktarımı yapılacaktır, hayırlı olsun. Rabbim hayırlısı ile tamamlamayı nasip etsin" dedi. 

HABER: SITKI TAŞEL
Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2019, 18:21

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
bulut
bulut - 3 yıl Önce

şehir dışında arsaları yok mu acaba stadyumu da arsalarına yakın götürsün ki arsaları değer kazansın. sakın eski yerine yapılmasın, millet vekillerimizin bedavadan kazandıkları arsalara yakın yapılsın.

Sayit akgül
Sayit akgül - 3 yıl Önce

Sebep olana kalmasın.şehirler dışarı tarafa doğru gelişme sağlarken biz içerden büyümeye çalışıyoruz.stad yerinde yapılmasa daha güzel olurdu.

150 milyonluk stad
150 milyonluk stad - 3 yıl Önce

sayın yetkililer stadı eski yerine yapmayın stadın bedeli 150 milyon ,stad bittiğinde keşke buraya yapmasaydık diyecekseniz. bir an önce bu yanlıştan dönün.

Murat gül
Murat gül - 3 yıl Önce

Şehrin her tarafından sel gibi akıp gelece taraftarların yol muhabbetleri büyük sinerj yaratacaktır.teşekkürler sayın vekillerimiz stadımıza sahip çıktığınız için

Mehmet HAS
Mehmet HAS - 3 yıl Önce

Stad'ın yeri berbat; Şehirdışında bir yerlere yapılmalı. Binlerce insanı bir araya topluyorsan; Trafiğinden, güvenliğine kadar herşeyini düşüneceksin. Olmaz.

tek derdimiz
tek derdimiz - 3 yıl Önce

elektriğe zam, doğalgaza zam, herşeye zam, terör bir yandan, işsizlik hat safhada tek derdimiz elazığ stadı. vah vahhhh vahhhh. nede kolay olmuş gakgoşu kandırmak.

Haluk
Haluk - 3 yıl Önce

Metin Bey bu dönem iyi başladı. Emeği ve katkısı için teşekkürler.

Komik olmaYın
Komik olmaYın @Haluk - 3 yıl Önce

Komik olmayın

Tahir Ziya
Tahir Ziya - 3 yıl Önce

Oyla seçilenler, halkın düşüncesine itibar etmeli. Aksi halde bir ihanet söz konusudur! Aşağıdaki yorumlar, stad için yer seçiminin yanlış olduğunu gösteriyor. Sayın milletvekilleri eğer gerçekten milletin vekili iseler yer seçimini tekrar düşünmeliler...


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109