Elazığ Barosundan Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

Elazığ Barosu Çocuk Hakları Komisyonu Cemal Gürsel İlkokulu ile Maden Anaokulu öğrencileri ile bir araya gelerek kırtasiye yardımı yaptılar.

Elazığ Barosundan Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

Elazığ Barosu Çocuk hakları komisyonu öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu.

Komisyon üyelerinin ilk durağı Cemal Gürsel İlkokuluydu.

BEYARSLAN: EKSİKLERİMİZİ ONLARIN DESTEĞİ İLE BU İŞİN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ

Cemal Gürsel İlkokulu Müdürü Mehmet Beyarslan, “Okulumuza bu yıl yeni taşındık. Bu eğitim öğretim yılında Millî Eğitim Bakanlığı eni bir hizmet binası yaptı. Çocuklarımızı güzel bir ortamda eğitim öğretim faaliyetleri olarak her türlü etkinliklerle burada ağırlayacağız. Elâzığ Barosu Çocuk Hakları Komisyonu okulumuza ziyarete geldiler. Öğrencilerimizi ziyaret ettiler. Verdikleri desteklerden dolayı Elâzığ Barosu Çocuk Hakları Komisyonuna teşekkür ediyoruz. İnşallah eğitim öğretim faaliyetleri ve eksiklerimizi onların desteği ile bu işin üstesinden geleceğiz.” ifadelerini kullandı.

KÖSEL: DESTEKLERİMİZİ VERMEK İÇİN BURADAYIZ

Elazığ Barosu Çocuk hakları komisyon başkanı Av. Nihan Köseli, “Elazığ Barosu Çocuk Hakları Komisyonu olarak Cemal Gürsel İlkokulunu ziyaret kapsamında desteklerimizi vermek için buradayız. Okulumuzun müdürü Mehmet Beyarslan Efendi kendi okullarının yeni olması, çocuklarımızın birçok ihtiyacının olması dolayısıyla kendisi ile irtibata geçtik. Sağ olsun Müdür Bey bu konuda çok hassastı. Bizimde özellikle Çocuk Hakları konusunda ki hassasiyetimizle birlikte çocuklarımıza kırtasiye yardımlarımızı gerçekleştirdik.” dedi.

Heyet daha sonra maden ilçesine gitti.

Maden anaokulundaki öğrencilerle bir araya gelindi, çocuklara hediyeleri takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 18:23

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109