Elazığ Belediye Meclis Toplantısında Tansiyon Yükseldi

Elazığ Belediye Meclisi Haziran Ayı toplantıları ikinci birleşimi ile sona erdi. Başkan Şerifoğulları’nın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda siyasi partilerin ittifakları gündeme geldi.

Elazığ Belediye Meclis Toplantısında Tansiyon Yükseldi

Elazığ Belediye Meclisi Haziran ayı toplantıları ikinci birleşimi ile tammalandı.  

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları başkanlığında gerçekleştirilen ikinci oturumda, imar komisyonuna havale edilen raporlar görüşerek, karara bağlandı.

Görüşmeler devam ederken, zaman zaman tansiyon yükseldi.

Meclisin gündeminde yer alan Aksaray Mahallesi’ndeki Kentsel dönüşüm ve gelişim alanına ait uygulama imar planının görüşülerek, gerekli meclis kararı alınması işlenmesi talebinin, doğalgaz ana şebeke hattının 15 metrelik yoldan geçmesi ve imar planında konut alanlarına kalmasından dolayı alanın revize edilmesi ile ilgili madde uzun süre görüşüldü.

Görüşmeler sırasında söz cumhur ittifakına gelince, CHP ve İYİ Parti meclis üyeleri söz alarak, mecliste bu tarz ayrımların olmaması gerektiğini söylediler. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve MHP’li meclis üyeleri hiçbir zaman ayrım yapmadıklarını, cumhur ittifakının en güçlü şekilde yola devam edeceğini söyledi.

Video:

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2022, 21:08

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109