Elazığ Belediye Meclisi'nde MHP Grubu Toplantıyı Terk Etti

Elazığ Belediye Meclisi Toplantıları beşinci oturumuyla devam etti. İmar Komisyonunun raporlarının görüşüldüğü toplantıda zaman zaman sesler yükseldi. Komisyonun kararları nedeniyle MHP grubu meclisi terk etti.

Elazığ Belediye Meclisi'nde MHP Grubu Toplantıyı Terk Etti

Elazığ Belediyesi Eylül Ayı meclis toplantıları son oturumuyla devam etti. Toplantıya Elazığ Belediye Meclis Başkanvekili Aydın Kara başkanlık etti.

İMAR KOMİSYONUNN RAPORLARI GÖRÜŞÜLDÜ

Toplantıda imar komisyonunun raporları görüşüldü. Vatandaşların imar planındaki itirazlarını imar komisyonu ayrıntılarıyla incelemişti. Komisyon tarafından görüşülen raporlar belediye meclisine sunuldu.

Görüşmeler esnasında imar komisyonunun aldığı kararlar tartışmalara neden oldu.

MHP GRUBU MECLİSİ TERK ETTİ

Maddelerdeki tartışmalar sürünce MHP’li Belediye Meclis Üyesi Behçet Susmaz “böyle bir meclis olmaz” diyerek toplantıyı terk etti. Behçet Susmaz’ın ardından MHP’li diğer meclis üyeleri de toplantı salonundan ayrıldı.

İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Gültekin Koç ise “meclisin saygınlığına gölge düşüyor” dedi.

Meclise başkanlık yapan Aydın Kara bunun üzerine toplantıya ara verdi. Verilen aranın ardından komisyon raporları görüşülerek karara bağlandı.

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2020, 00:11

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

İmarda çok büyük bir sıkıntı var benim evim yıkıldı kentsel dönüşüme girdi normalde 130 metre kare olan evim belediyenin imarı yüzünden 90 a düştü bu nasil bir adalet buna göz yumanlar gitsinler kendileri otursunlar o evlerde kendileri lüks geniş evlerdeler tabiki dünya dar bakalım ahiret de nasil hesap vereceksiniz

Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

Abdullahpaşa vitrin bir mahalle ama büyük gayretle, bızmışen, çatalçeşme benzeri TOKİ konut alanına çevirerek şehire büyük darbe vuruldu. Hanpınarı Bölgesinden cadde üzeri 16 kat olan yapılar Tofaş Kavşağına kadar sürdürülmeliydi.

ali
ali - 2 yıl Önce

sahipsiz memleket

Bekir Mir
Bekir Mir @ali - 2 yıl Önce

Sahibi Elazığ da Halkın %75 desteğini alan Türkiye ortalaması neyse her defasında 25 puan fazlasıyla destek olunan Cumhur İttifakı ama burada anlaşamamışlar. Behçet beyi Partisi ile sıkıntı yaşayabilir.

Murat gül
Murat gül - 2 yıl Önce

Yazık desteklediğin bu başkana hakkımı helal etmeyecek.27 yıl çalıştım,güya tedbirli davrandım araştırdım.karsyolları karşısı 120 m daire aldım15 kat imarlı dediler belediyeden.ev yeniden yapılsa tekrar para vermeyiz dedik.lakin Allahtan deprem geldi.hiç bir kimseye hesap sorulmadı yalanların yanına kar kaldı.külfet yine millete bindi. Tam ihtiyacımız varken 15 kat 8 e düştü m 120 den 90 A düşürdü gidin hesabınızı ahirette verin.225000 istiyor müteahi nasıl olacak şimdi meclistekiler zehir olur.hiç değilse afet döneminde haklar korunsaydı. Vicdansızlar........

Murat gül
Murat gül - 2 yıl Önce

HİÇ DEĞİLSE AFETİN VURDUĞU BU DÖNEMDE MİLLETİN HAKLARI KORUNSAYDI.KAT DÜŞTÜ METREKARE AZALDI.BİR TEK EV VAR ADAM TEKRAR ÖDEYEMEYECEK DİYE KAYNIYLA YARI YARIYA ALDIĞI EVİ TEKRAR ALAMAYACAĞI İÇİN SATIYOR.VİCDANSIZLAR YAZIKTIR GÜNAHTIR GARİBANIN EVİNİ İSLAH EDECEĞİNİZE ZENGİNLERİN YENİ YERLERİNİ İSLAH EDİN.ZENGİN EVİNE DOYUP DEĞİŞTİRİNCE FAKİR ALIYOR HİÇDEĞİLSE SAĞLAM EVDE OTURSUN BİR DAHA EVSİZ KALMASIN YAZIKTIR GÜNAHTIR

Şakir
Şakir - 2 yıl Önce

İmar Düzenlemesi genel anlamda olumlu ancak Elazığda Vitrin ve vizyon projelerin önünü keserek Elazığ ı kasaba görünümüne sokmuştur.

Kral 23
Kral 23 - 2 yıl Önce

İmar yanliş tekrar yapılmalı 15 16 kat olmalı yop mesafesi çekilecekse metrekare artımak lazım belediye başkanı yanlış yaptı omar değişmeli herkes mağdur bu şehir Bingöl Tunceliye dönüştü Elazığ bitmiştir deprem nedeniyle 50 yıl daha geriye gitti yazık.bu şehre sahipsiz Elaziğ

Yunus Aksakal
Yunus Aksakal - 2 yıl Önce

İnsanı yasatki devlet yasasın düsturunu kendine ilke edinmis bir partinin belediyesi yaziklar olsun.Vatandaşa goruluyorki Abdullah pasa yol boyunda ki evlerin dibinde yapilacak olan dukannlarin yuzde 25 goz dikmiş.bumudur sizin devlet anlaısiniz sayın başkan.Cok sevdigim ve kendime lider bildigim sayın Cumhur reisim RECEP TAYIP ERDOGAN geldigimde bunlari kensisine iletecegim.Belediye olarak cikarmis oldugunuz bu imar planı Partisine gonul verdigim AKP ye zarar vermekte ve oy kayıbi yasatmaktadir.Kenddinize gelin

Oktay
Oktay @Yunus Aksakal - 2 yıl Önce

Yunus Bey, mesajıma istinaden yazdığınız diğer yoruma istinaden tekrar yorum yapıyorum. Hak, hukuk, adaletten bahsediyorsunuz, ülkeyi 20 yıldır kim yönetiyor, CHP mi? Hangi haksızlığa tepki olarak oy vermeyi bıraktınız? Söylediğinize göre, hiç. Olay bu kadar basit. Hal böyleyken hak, hukuk, adaletten bahsedemezsiniz.

Oktay
Oktay @Yunus Aksakal - 2 yıl Önce

Tüh. Sen yıllarca git oy ver, ülkenin ve memleketin bu günlere gelmesinde en büyük pay sahibi ol, sonra gelsinler böyle yapsınlar. Çıkarınıza dokununca hemen isyan ediyorsunuz. Ülkede ve memlekette yapılan hiçbir yanlışı görmediniz, oy vermeye devam ettiniz. Şimdi işin ucu size dokununca "vay efendim bu nasıl böyle yapılır" diye veryansınlar ediliyor. Komik.


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109