Elazığ Belediyesi 3. Kitap Fuarı İçin Geri Sayım

Elazığ Belediyesi tarafından 25 Ekim–3 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek 3. Kitap Fuarı hazırlıkları devam ediyor.

Elazığ Belediyesi 3. Kitap Fuarı İçin Geri Sayım

Elazığ Valiliği önünde yer alan 2.400 metrekare alanda düzenlenecek olan Kitap Fuarına katılacak yazar ve yayınevleriyle görüşmeler devam ediyor.

Elazığ Belediyesi Kültür Sanat Danışma Kurulu toplantısında Kitap Fuarı hazırlıkları masaya yatırılarak, yüklenici firma yetkililerinden bilgi alındı.

ÖZEN: ŞAİR VE YAZARLARIN BAŞVURU YAPMASI GEREK

Fuara ilişkin değerlendirmelerde bulunan Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ahmet Özden Özen, Elazığlı şair ve yazarlar için ücretsiz stantların yer alacağı fuara katılmak isteyen şair ve yazarların, yayınlarıyla birlikte Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvuruda bulunmaları gerektiğini kaydetti. Çocukların fuara ilgisini çekmek amacıyla kitap kumbarası hazırladıklarını belirten Özen, kısa süre içinde bu kumbaraların öğrencilere ulaştırılacağını kaydetti.

Kültür Sanat Danışma Kurulu üyeleriyle birlikte Diyarbakır TÜYAP Kitap Fuarı’na katılım sağlayacaklarını da belirten Özen, Elazığ’daki fuarın sorunsuz bir şekilde geçmesi adına yüklenici firma yetkilileriyle sürekli temas halinde olduklarını kaydetti.

YENİ BELEDİYE LOGOSU ÖNERİSİ

Kültür-Sanat Danışma gerçekleştirdiği toplantıda ayrıca yaklaşık 25 yıl önce, zamanın bakış açısı ile hazırlanan Elazığ Belediyesi logosunun değişimi için görüş alışverişinde bulunuldu.

Modernize edilmiş yeni bir logo konusunda fikir birliği oluşturulan toplantıda, Elazığ’ın tarihi ve kültürel yapısına uygun, modern bir bakış açısıyla yeni bir logonun şehre daha çok yakışacağı kaydedildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
BELİNDA SAĞLAM
BELİNDA SAĞLAM - 3 yıl Önce

veda makamı ve zirvede üşüyenlerin aleynanın yazarı leyla şahinin geeceği günü nasıl öğrenebilirim fuarın açık olduğu saatleri açıklayabilirmisiniz.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109