Elazığ Belediyesi: Biz Hazırız

Elazığ Belediyesi, kış şartları ile mücadele kapsamında hazırlıklarını tamamladı. Elazığlıların rahat bir kış geçirmeleri için 275 personel, 58 adet iş makinesi ve tuzlama aracı ile kış şartları için göreve hazır hale getirildi.

Elazığ Belediyesi: Biz Hazırız

Elazığ Belediyesi tarafından oluşturulan kriz masası bünyesinde şehir merkezi 9 bölgeye ayrılarak, etkin ve hızlı bir müdahale için hazırlıklar tamamlandı.

KIŞ ŞARTLARI İÇİN HAZIRIZ”

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımızın daha rahat ve konforlu bir kış geçirmeleri için gerekli hazırlıklar tamamlanmıştır. Bu çerçevede araç filomuzu güçlendirdik, mevcut araç filomuzun gerekli bakım onarım çalışmalarını tamamladık. 11 adet greyder, 8 adet kar küreme ve tuzlama aracı,  5 adet arazöz (solisyon atmak için), 20 adet kamyon, 5 adet kamyonet, 4 adet yükleyici-kazıcı kepçe,  5 adet loder yükleyici olmak üzere toplam 58 adet iş makinesi ve tuzlama araçları ile kış şartları için hazırız. Ayrıca buzlanma ile mücadelede kullanmak üzere bin 720 ton tuz ve 550 ton solüsyon stoklarımızda yer almaktadır.

“275 PERSONEL İLE HAZIRIZ”

Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı 85, Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı 90, Park ve Bahçeler Müdürlüğümüze bağlı 100 personel olmak üzere toplam 275 personelimiz ve araç filomuzla kış şartlarına hazırız” denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
.
. - 4 ay Önce

Yarın kar yağıyor görelim ne yapacaksınız?

Vedat
Vedat - 4 ay Önce

Hazır olup olmadığını lafta değil kar yağınca göreceğiz, umarım şimdiye kadar hiç hazır olamayanlar bu defa hazır olurlar. Yarın kar yağıp şikayetler başlarsa bu haberi Belediye ye göndermek lazım

23
23 - 4 ay Önce

EVET BELEDİYEMİZ HAZIR ANCAK PERSONEL GECE KAR YAĞDIĞINDA MÜDAHALE EDEMİYOR ÇÜNKÜ MESAİ SAATLERİ DIŞINDA ÇALIŞMIYOR SABAH UYANINCA MÜDAHALE EDECEK İNŞALLAH. ONUN İÇİN GECE KAR YAĞAR SİZDE ARAÇLARINIZ İLE YOLA ÇIKARSANIZ MESULİYET BELEDİYEMİZİN DEĞİLDİR. ÖNEMLE DUYURULUR...

Gakgo
Gakgo - 4 ay Önce

Bırakın tadını çıkaralım Allah aşkına

SIRADAKİ HABER

banner7