Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi’nden Anlamlı Etkinlik

Belediye Gençlik Meclisi Başkanı Uğur Celayir ve meclis üyeleri, 20 Mart Dünya Mutluluk Günü nedeniyle Elazığ Şehit Fethi Sekin Şehir Hastanesi çocuk servisi ve çocuk polikliniğinde yatan hasta çocuklara moral ziyaretinde bulundular.

Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi’nden Anlamlı Etkinlik

Ziyarette meclis üyeleri tarafından çocuklara çeşitli hediyeler verildi. Aldıkları hediyeler karşısında oldukça mutlu oldukları gözlenen çocuklar, Belediye Gençlik Meclisi üyelerine teşekkür ettiler.

Şehrin ve gençliğin sorunlarına katkı sunmak ve gelişimlerine değer katmak için çeşitli aktiviteler düzenleyen Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi, anlamlı bir çalışmaya daha imza attı.

CELAYİR:ELAZIĞ’DA Kİ TÜM GENÇ ARKADAŞLARIMIZI MECLİSİMİZE DAVET EDİYORUZ

Belediye Gençlik Meclisi Başkanı Uğur Celayir,  "20 Mart Dünya Mutluluk Günü dolayısıyla Şehit Fethi Sekin Hastanesini ziyaret ettik. Burada çocuk servisi ve çocuk polikliniklerinde yatan çocuk hastalarla bir araya geldik. Onlara çeşitli hediyeler vererek yüzlerindeki tebessüme sebep olduk. Bu etkinliği gerçekleştirmemizde bizlere destek olan Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları ile Şehir Fethi Sekin Hastanemiz Başhekimi Sayın Erol Keleş Hocamıza teşekkür ediyorum. Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi olarak Elazığ’ımızda ki tüm genç arkadaşlarımızı da meclisimize davet ediyoruz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2021, 13:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
aziz katı
aziz katı - 3 hafta Önce

fotoğraflarda benim çocuğum'da var.hastane de hurra odaya girip aniden fotoğraf çekip gittiler.
çocukların izinsiz ve haber vermeden fotoğraflarını çekip kullanmasınlar.

SIRADAKİ HABER

banner7