Elazığ Belediyesi Uyardı! Sular Kesilecek

Keban Barajı gölünde su seviyesinin yükselmesi sebebiyle Elazığ Belediyesine ait su kuyularının su altında kalmasından dolayı şehir genelinde kısmi su kesintileri yaşanacak.

Elazığ Belediyesi Uyardı! Sular Kesilecek

Elazığ’ın bazı mahallelerinde yaşanılacak su kesintisi ile ilgili Elazığ Belediyesi vatandaşları uyardı.

İşte Elazığ belediyesi tarafından yapılan açıklama;

“Keban Barajı gölünde su seviyesinin yükselmesi sebebiyle Elazığ Belediyesine ait su kuyularının su altında kalmasından dolayı şehir genelinde kısmi su kesintileri yaşanacak.”

 İŞTE KESİNTİNİN YAŞANILACAĞI MAHALLELER

“Keban Baraj gölünde su seviyesinin yükselmesi sebebiyle baraj kenarındaki belediyemize ait su kuyularından şehir merkezine bir süre su akışı kesintili olarak sağlanacaktır. Yaşanan bu olumsuz durum sebebiyle Cumhuriyet, Çayda Çıra, Yıldızbağları, Ulukent, Doğukent, Üniversite, Olgunlar, Rızaiye, İzzetpaşa, Harput, Sugözü, Göllübağ ve Yeni Mahalleye akşam saatlerinde su belirli aralıklarla verilecektir. Yeni kuyuların tespiti noktasında çalışmalara acilen başlandığını bildirir, yaşanan aksaklıklardan dolayı tüm vatandaşlarımızdan özür dileriz” ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2019, 22:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Millet nereye sıçacak
Millet nereye sıçacak - 1 yıl Önce

Bu aziz mübarek gün Allah yardım etsim. Millet nereye sıçacak

Cebbar
Cebbar - 1 yıl Önce

Kavşağın derdine düşmüşler memlekete susuz su sorununu çözün önce

Hamzabey Barajı Neden Bitmez
Hamzabey Barajı Neden Bitmez - 1 yıl Önce

Hamzabey Barajı ne oldu. Sözümona 2016 da bitmiş olacaktı. Bu memlekette bir tane iş zamanında biterse günaha gireceklerinemi inanıyorlarki işler hep geciktikçe gecikor.

Cengiz
Cengiz - 1 yıl Önce

Allahın rahmeti bol geldi de bunların kudretsiz olmaları nedeniyle sular kesiliyor. Ona buna peş keş çektiğiniz milletin parasını bu işlerde kullansaydınız ama nerde takım elbise giyip koruma orduları ile dolaşmaya benzemiyor bu iş ya bir defa şunu düşünün bir belediye başkanı adayının kaldırımı işgal eden inşaatı var artık gerisi ne olur. İyi oluyor çok iyi oluyor koyuna çoban gerek.

Gelen gideni aratır da
Gelen gideni aratır da - 1 yıl Önce

Bu çok erken oldu

İlhan
İlhan @Gelen gideni aratır da - 1 yıl Önce

Kimse Mücahiti aramaz, bu memlekete benzeri bir daha gelmez, Sorun sadece Belediye Başkanı da değil Elazığlının körü körüne peşine takıldığı siyasi iktidaın Elazığ'a olumsuz bakış açısı, Hamzabey barajı 5 sene konuşuldu. Başladı 8 senedir bitmek bilmiyor.

gözün AYDIN ELAZIĞ
gözün AYDIN ELAZIĞ - 1 yıl Önce

GÖZÜN AYDIN ELAZIĞ BİR ÇOCUĞUN DAHA OLDU.2018 DE MEMBA SUYU İÇECEKTİK.2019 OLDU HALEN SU GELMEDİ.ÜSTÜNE SUSUZ KALDIK.MEMBA SUYUNU 2012 DE İÇERİZ HERHALDE.YANILMAZ: 2018'İN SONUNDA HAMZABEYİN SUYU ELAZIĞDA http://www.elazighaberkent.com/haber/5411/yanilmaz-2018in-sonunda-hamzabeyin-suyu-elazigda.html

taner
taner - 1 yıl Önce

oranın istimlak alanı olduğunu bilmiyorlarmıydı ve o su nekadar temiz olabilirki arıtma tesisinin yakınında kuyu vurdular geçen yıl o masraflar vatandaştan çıkacak

hakan
hakan - 1 yıl Önce

ne kısa süresi 3 günde sadece gecenin bir yarısı 1 saat su verdiler . Allah'tan korkun beceremiyorsanız bu işi bırakın gidin .


SIRADAKİ HABER

banner7