Elazığ Belediyesi Vatandaşları Dolandırıcılara Karşı Uyardı

Elazığ Belediyesi, Belediyenin ya da Belediye yetkililerinin ismini kullanarak yardım talebinde bulunan dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.

Elazığ Belediyesi Vatandaşları Dolandırıcılara Karşı Uyardı

Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Son günlerde Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları, Belediye Başkan Yardımcılarımız ve Belediye bünyesinde görev yapan idarecilerimizin adları kullanılarak yardım talebinde bulunulduğuna yönelik ihbarlar alınmıştır. Elazığ Belediyesi’nin yardım ve destek adı altında hiçbir vatandaştan ve herhangi bir sosyal medya ağı üzerinden yardım talebinde bulunması söz konusu değildir.  Vatandaşlarımızın bu tür dolandırıcılık olaylarına karşı dikkatli olmaları ve bu kişilere kesinlikle itibar etmeyerek emniyet güçlerini bilgilendirmelerini rica ederiz.” denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
23
23 - 4 gün Önce

BELEDİYE BİRAZ DA OLSA KENDİNİ UYARSIN. AKŞAM İŞ ÇIKIŞ SAATİNDE 2 OTOBÜSÜ TAM BELEDİYENİN ÖNÜNE MALATYA CADDESİNE PARK EDEREK PERSONEL SERVİSİ BEKLETİYOR. ÇOK DEĞERLİ BELEDİYE PERSONELİ 3 5 ADIM FAZLA YÜRÜSE İNCİLERİ Mİ DÖKÜLÜR YOKSA ŞOFÖR BEYLER YAN CADDELERDEN BİRİNDE PARK ETSE ONLARA MI SIKINTI OLUR. NE ULAŞTIRMA MÜDÜRÜ GÖRÜYOR NE BELEDİYE BAŞKANI NEDE DİĞER SORUMLULAR.

Önce belediye kendi sahip çoksun işe gelmeden maaş alanlar mı
Önce belediye kendi sahip çoksun işe gelmeden maaş alanlar mı - 4 gün Önce

kendi usulsüz maaş alanları çıkarsın usulsüz yapı ruhsatları vermeyi bıraksın ruhsat usulsüz küllerini bıraksın imar yapı kontrol görevini yapsın 10 defa aradık sokaklar şantiye olmuş cumhuriyet mah Arif Nihat Asya sokak Cengiz aymatov park önü Allah korkun biraz adamı olana ilken yapıyorsunuz cimere yazdık resimleri attım

Vatandaş
Vatandaş @Önce belediye kendi sahip çoksun işe gelmeden maa - 4 gün Önce

Bu gerçekten çok büyük bir sorun hemen hemen her kurumda mevcut belediye olsun, ogm olsun, dsi olsun çalışanlar gelmiyor buna göz yumuluyor adamlar işe gelmeden maaşları yatıyor hepsi kul hakkı yiyyor bu tarafta elimden bir şey gelmiyor ama onlara göz yumanlardanda onlardanda öteki tarafta davacıyım

Palulu23
Palulu23 - 4 gün Önce

Dolandırıcılarda bu haberi duydu yandıkta yandık vAllahi ne yapacaz şimdi

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109