Elazığ Belediyesi, Vatandaşların Sorunlarını Mahallelerde Dinliyor

Elazığ Belediyesi 153 Mobil Beyaz Masa, Korona virüs (KOVİD-19) tedbirlerinin ardından başlatılan normalleşme süreci kapsamında hizmetlerine yeniden başladı.

Elazığ Belediyesi, Vatandaşların Sorunlarını Mahallelerde Dinliyor

Vatandaşları dinlemek, talep ve şikâyetleri ilgili birimlere yönlendirerek kısa sürede etkin sonuç sağlamak üzere mahalle ziyaretlerine yeniden başlayan Elazığ Belediyesi 153 Mobil Beyaz Masa, İcadiye Mahallesinde vatandaşları dinledi.

Belirlenen program dahilinde şehrin 38 mahallesinde hizmeti vatandaşın ayağına götüren Mobil Beyaz Masa ekipleri, vatandaşların başvuruları doğrultusunda şikâyet ve talepleri ilgili birimlere yönlendirerek, çözüm sürecini hızlandırıyorlar. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdikleri Mobil Beyaz Masa ekipleri belirlenen tedbirler çerçevesinde vatandaşlarla birebir görüşerek, sorun ve taleplerini alıyor.

İcadiye Mahalle Muhtarı İrfan Gözvur, sunulan hizmetten dolayı teşekkür ederek, “Mahalle sakinlerimiz Belediye Merkez Binaya gitmeden istek ve dileklerini iletiyorlar. Vatandaşlarımız sunulan hizmetten çok memnunlar. Mahallemiz ile ilgili bir sorun olduğunda bildirdiğimizde anında çözüm oluşturuluyor. Mobil Beyaz Masa ekibimiz bugün burada, kendilerine teşekkür ediyorum. Mahalle sakinlerimizin dilek ve şikâyetlerini alıyorlar, en kısa sürede çözüm oluşturuyorlar. Sayın Belediye Başkanımıza çok çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu. 

banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dardığan
Dardığan - 12 ay Önce

Gösterişten başka yapılan bi şey yok defalarca arıyoruz beyaz masayı ortada bişey yok evet efendim ilgilenecez birimlere iletecez not aldık falan filan dostlar alışverişte gorsun

fethi ayerdem
fethi ayerdem - 12 ay Önce

mobil beyaz masanın oluşturulması güzel ama... sorunları çözmeye yetiyor mu halen abdullahpaşa mahallesinde su sıkıntısı yaşıyoruz. Bel.Başk. artık su sıkıntısı yaşanmayacak demişti. nerede kaldı verilen sözler . beyaz masa sorun çözmüyor. Sn Başkanım lütfen bu milletin sorunlarına kulak verin

SIRADAKİ HABER

banner103