Elazığ Belediyesi Yol Çalışmalarını Sürdürüyor

Elazığ Belediyesi,  şehir genelinde kolay ve kaliteli bir ulaşım ağı sağlamak amacıyla yeni bağlantı güzergâhları, yol genişletme ve modernizasyon çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi Yol Çalışmalarını Sürdürüyor

Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından şehrin trafik konforuna katkı sunacak ve Cumhuriyet Mahallesi Adliye arkası ile Keban Yolu bağlantısını sağlayacak 700 metre uzunluğunda 20 metre genişliğindeki altı şeritli yeni imar yolunun yapım çalışmaları devam ediyor.

ASFALT SERİMİ BİTTİ

Kısa süre önce zemin kaymasının önlenmesi için istinat duvarı örme çalışmalarının yapıldığı yolda, sıcak asfalt serim çalışmaları da tamamlandı. Çevre düzenleme ve peyzaj çalışmalarının da kısa süre sonra gerçekleştirileceği yeni yol, sonrasında vatandaşların hizmetine sunulacak.

banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Toki
Toki - 10 ay Önce

Toki 10 yıldır çaydaçıra mahallesinde. Etrafında 1 tane park desen yok. Yolları berbat halde. İmardaki park alanları hepsi boş bekliyor ama mütaahhit apartmanı diktiği an önünde, arkasında, altında üstünde geçen yollar hemen asfaltlanıyor. Parklar yapılıyor.

Yazıklar olsun
Yazıklar olsun - 10 ay Önce

Ve yine siyaset kazandı. Yine çok değerli bir iş insanımıza yol yapıldı. Haram zehir zıkkım olsun...

tebrikler elazığ
tebrikler elazığ - 10 ay Önce

tebrikler elazığ yılan gibi bir yolun daha oldu.2020 yılında yapılan tüm yollar yılan yılannn.Gazi caddesi 50 yıl önce yapılmış.ip gibi sokak ve caddeler ama son yılda açılan yolların hepsi keskin virajlı.

Biriz garden
Biriz garden - 10 ay Önce

Göz göre göre Kişiye özel Yapılan yol. Ramazan bayramınız kutlu olsun.

Hamdi cerit
Hamdi cerit - 10 ay Önce

Gurgoze ye yol yapmışlar. Daire başı koy ikiyüz daha

harputlu
harputlu - 10 ay Önce

tofaş kavşağından yukarıya doğru çıkan yoldaki rezilliği gören yok mu acaba

SIRADAKİ HABER

banner103