Elazığ Belediyesi Yön Levhalarını Yeniliyor 

Elazığ Belediyesi, güvenli yolculuğu ve trafikteki düzeni sağlamak için trafik yönlendirme levhalarının montaj işlemine, deforme olan levhaların ise değişim çalışmalarına başladı.

Elazığ Belediyesi Yön Levhalarını Yeniliyor 

Belediyenin çalışmaları kapsamında görünürlüğü azalan, çeşitli çevresel etkilerle deforme olan, otoyol yönlendirmelerinin ve kavşakların yer aldığı yönlendirme levhaları yenileniyle değiştiriliyor. Sürücülerin gece ve gündüz rahatlıkla görebileceği şekilde reflektif malzemelerden yapılan uzun ömürlü levhalar monte edildi. 

Sürücü ile yayaları bilgilendiren ve trafikte güvenli hareket etmelerine yardımcı olan trafik levhalarının yenilenme işlemlerinin, belirli bir program ve ihtiyaçlar doğrultusunda bundan sonra da devam edeceği öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yönetim
Yönetim - 1 hafta Önce

Yav kardeşim bu şehirde kırmızı işıkLar. Milletin canından bezdirmiş her yerde kavşak. Bu küçük sehırde ilerlımıyoz. Bu sehırmı burası rezıl bu şehrin işıklarları 70 sn nedır beeeee

Yildirim c.
Yildirim c. - 1 hafta Önce

Birakin lehvalari asfaltlara bakin siz rezalet yikimlardan sonra her yer kostebek yuvasi. Amatorsunuz kasis var ama lehvasi hemen yani basinda 50 m oncesine koy lehvasinida belirgin yap agac dallarinin altina koyuyorlar komik yav sehrimiz kabugunu kiramadi gitti

uttaeit
uttaeit - 1 hafta Önce

vay beee

tez olacak ama
tez olacak ama - 1 hafta Önce

abdullahpaşada hala deprem öncesi levha şimdi sokak yok arı büfe gerisinde görürsünüz inşAllah

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109