Elazığ Belediyesi’nden Kaçak Yapılaşmaya Sıkı Denetim

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Malatya Yolu ve Çevre Yolu üzerinde faaliyet gösteren kaçak işletmelere yönelik yıkım çalışması başlattı.

Elazığ Belediyesi’nden Kaçak Yapılaşmaya Sıkı Denetim

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, kaçak ve ruhsatsız yapılarla ilgili denetimlerini kararlılıkla sürdürüyor.

Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan tebliğin ardından Malatya Yolu ve Çevreyolu üzerinde yol kenarında faaliyet gösteren kaçak işletmelere ilişkin yıkım çalışmalarına başladı.

“ETKİN DENETİMLER KARARLILIKLA SÜRDÜRÜLECEKTİR”

Elazığ Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, kaçak yapılaşma ile mücadelelerinin kararlılıkla devam ettirileceği belirtilerek, “Şehrimizin imar planları dahilinde gelişimine katkı sağlamak adına kaçak ve ruhsatsız yapılaşmaya yönelik etkin denetimler kararlılıkla sürdürülecektir.”  denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 12 ay Önce

güzel bir çalışma öyleyse gidin sanayii sitesindeki yola çıkmaları bir dükkanı üçe bölüp kiraya vermeler yeşil alana yapılan yapılar üstelik bir de kiraya vermişler yola cephesi olmayan dükkanlardan cephe açmalar kiralar acayip fahiş ön yapılan çıkmaları kapatıp dükkanı büyütmeler daha neler neler garibanın yerlerini yıkacağınıza yiyorsa sanayii sitesini adam ediniz.

nuri
nuri - 12 ay Önce

Güzel bir çalışma,

Yav bırak
Yav bırak - 12 ay Önce

Boş haber yapmayın. Belediyenin reklamı bunlar göstermelik garibana çöküyolar. Eğer denetim varsa şikayet ettiğimiz kaçak yapılar neden yıkılmıyor. Belediyede tanıdık var rüşvet yiyen var neden yıkılsın ki..

.
. - 12 ay Önce

Çaydçaıra mahallesinde 2.etapın yanında bulunan kaçak yapılarıda yıkın. Adam 10 tane köpek bağlamış. Akşama kadar havlıyorlar.

ELAZIĞLI
ELAZIĞLI - 12 ay Önce

Garibana ŞAHİN bunlar!

Nice peşkeş ve rantlar var...

Sıkıysa onlara dokunsunlar.

SIRADAKİ HABER

banner103