Elazığ Belediyesi’nden 'Online' Ödeme Kolaylığı

Elazığ Belediyesi, yaşanan pandemi süreci nedeniyle belediye binasına gelmek istemeyen vatandaşlar için online ödeme kolaylığı sunuyor.

Elazığ Belediyesi’nden 'Online' Ödeme Kolaylığı

Elazığ Belediyesi, vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunmak adına e-belediye kapsamında interaktif belediyecilik hizmetleriyle vatandaşın yaşamını kolaylaştırıyor.

Vatandaşlar, www.elazig.bel.tr adresi üzerinden, belediyeye ait vergi bildirimleri, borç, tahakkuk, rayiç bedel talebi, inşaat bedeli, inşaat değeri, arsa metrekare değeri, ÇTV bedelleri, harç miktarları vb. birçok bilgiyi 7/24 sorgulayarak borçlarını kredi kartı ile güvenli bir şekilde ödeyebiliyorlar.

Vatandaşlar, e-belediye işlemlerinden yararlanabilmek için Elazığ Belediyesi web sayfasında yer alan e-belediye seçeneği üzerinden TC kimlik numarası ve sicil bilgisini, ardından da kişiye özel güvenlik kodunu ilgili kutucuğa girerek işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazığ lı
Elazığ lı - 2 hafta Önce

Biride çıksın şu e-bilet sorununu çözdüm desin onunla ilgilenen yok belediye kartlarına lira yüklemek için yine belediye binalarına bilet gişelerine gidiyoruz...

5-6 yerde makina var ama çalışmıyor.
5-6 yerde makina var ama çalışmıyor. @Elazığ lı - 1 hafta Önce

5-6 yerde makina var ama hiçbiri çalışmıyor.Su sayacı kartlı ama doldurma yeri yok, otobüs kartlı ama yükleme yeri çok kısıtlı.Belediyecilik bu mu?

Pandemiden önce de vardı.
Pandemiden önce de vardı. - 1 hafta Önce

Yeni birşeymiş gibi ısıtıp önümüze getirdiniz . Pemdemiden önce de vardı .

SIRADAKİ HABER

banner103