Elazığ Birincisi Güneş, Başarısının Sırrını Anlattı

Elazığ’da eğitim veren Sınav Kurs Merkezi, eşit ağırlıkta Elazığ birincisi, Türkiye 386’ıncısını çıkardı.

Elazığ Birincisi Güneş, Başarısının Sırrını Anlattı

Sınav Kurs Merkezi, sonuçları açıklanan Yükseköğretim Kurumları Sınavında Eşit Ağırlıktan Elazığ birincisi Türkiye 386’ıncısını çıkardı.

GÜNEŞ: İYİ BİR BAŞARI ELDE ETTİĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUZ

Sınavda başarı elde eden Atakan Hüseyin Güneş, “Pandemi ve Elazığ depremi bayağı bir etkiledi ama yılmadan usanmadan sürekli ders çalışmayı devamlı bir hale getirerek günlük programlar olsun, denemeler olsun rehbet hocam Merve Çaya ile birlikte çalışmalarımıza devam ettik. İyi bir başarı elde ettiğimizi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

ÇAYA: SORU CEVAP TARZINDA İLERLEDİK

Kurs merkezi Bahçelievler Şubesi Rehberlik Öğretmeni Merve Çaya, “Eşit ağırlık öğrencisi olduğu için ve sayısalda; eşit ağırlığa geçtiği için edebiyat noktasında Atakan’ın çok büyük sıkıntıları vardı. Yanlış kaynaktan çalışıyordu, çok çalışmasına rağmen detay bilgiler olduğu için kafası çok karışıyordu. Atakan’la sürekli programlarda soru cevap tarzında ilerledik” şeklinde konuştu.

YILMAZ: BAŞARISI ELAZIĞ’I GURURLANDIRDI

Uzun bir maratonu geride bıraktıklarını belirten Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Yılmaz Yılmaz da, “Kıymetli öğrencilerimizin uzun bir maratondan sonra nihayetinde sınav sonuçları açıklanmış ve tercih maratonları başlamıştır. Sınav öğrencisi olan Atakan öğrencim Türkiye derecesi 386. Ve Elazığ’da eşit ağırlık alanında birinci olarak hem bizi hem de sınav ailesini ve tüm Elazığ’ı gururlandırmış, gurur vesilesi olmuştur” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
gagko
gagko - 6 ay Önce

yol yakınken dön git bi meslek sahibi ol. biz en iyi proflardan ders aldık en yeni yerlere geldik bi elimiz yağda bi eimiz balda yaşıyoruz da nooluyor, keşke mesleğimiz olsaydıı

Merkep
Merkep - 6 ay Önce

Yıllar önce bir birinci eşşek gibi çalıştım demişti eskiler mertti

Zaza
Zaza - 6 ay Önce

Abe çağanın yerinde olacak ne dersanesi ne rehberi bunlar reklam

Vuslat BARAN
Vuslat BARAN - 6 ay Önce

MasAllah rabbım senı daha ıyı yerlere getırsın öğretmenlerinden gıttıgın kurs merkezınden emeği geçen herkesten Allah razı olsun yorumlara bakıyorum lan boşbeleşler kendınızı geliştırın bırakın eleştırıgı zaten zirve bellı TEK KİŞİLİKKKK

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109