Elazığ'da Bir Bina Karantinaya Alındı

Koronavirüs salgını Elazığ’da etkisini sürdürmeye devam ediyor. Salgın nedeniyle Hilalkent Mahallesi’nde bir apartman karantinaya alındı.

Elazığ'da Bir Bina Karantinaya Alındı

Yaklaşık 20 gün sürenin ardından Ramazan Bayramı öncesinde Elazığ’da koronavirüs vakaları yeniden görülmüştü.

Önce 2 olan vaka sayısı ardından 10’a yükselmişti.

Sağlık İl Müdürü Cahit Polat da Ramazan Bayramı’nda Kanal Fırat canlı yayınına bağlanarak Elazığ’daki vaka sayısının olduğunu açıklamış ve filyasyon çalışmalarını yürüttüklerini ifade etmişti.

ELAZIĞ’DA YENİ VAKALAR GÖRÜLDÜ

Ancak seyahat sınırlandırılmasının kaldırılmasıyla birlikte birçok şehirde olduğu gibi Elazığ’da da yeni vakalar görülmeye başlandı.

Şehirdeki son vaka sayısıyla ilgili resmi bir açıklama yapılmazken hastanelerde tedavi altında olan vatandaşların sayısının 10’un üzerinde olduğu öğrenildi.

 

HİLALKENT MAHALLESİ’NDE BİR APARTMAN KARANTİNAYA ALINDI

Vakaların görülmeye devam ettiği Elazığ’da öğlen saatlerinde de bir apartman daha karantinaya alındı.

Hilalkent Mahallesi 403. Sokaktaki Ardıç Apartmanı 4. Blok ekipler tarafından karantinaya alındı. Binada yaşayan vatandaşlar karantina çalışmalarını balkonlarından izledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nalan bakan
Nalan bakan - 12 ay Önce

Dışardan gelen oldukça bu kervan böyle yürür yazık günahtır bizlerin sucu ne bunca caba bunca emek boşa yazıklar olsun bizi yönetenlere

Rüştü duraz
Rüştü duraz - 12 ay Önce

Bir apartmanda nailbey mahallesinde karantinada,dışardan gelenlerin karantinaya alınmasını istiyoruz.

Murat kurt
Murat kurt @Rüştü duraz - 12 ay Önce

Nailbey de hangi apartman acaba hiç haberimiz olmadı abicim

erdinç
erdinç - 12 ay Önce

Karantinada olduğuna bin şahit ister. Öğlenden beri giren çıkan belli değil.Apartman görevlisi bile maskesiz girip çıkıyor.

Pisko Umut
Pisko Umut @erdinç - 12 ay Önce

Aynen Abe

Pisko uğur
Pisko uğur @erdinç - 12 ay Önce

çok doğru,gösteri izler gibi izliyor çocuklar binayı

Nur can
Nur can - 12 ay Önce

Şehirlerarası yasak kaldırılmayacakdı.Bunun böyle olacağı belliydi. Millet yerinde oturmaz duramaz.

.
. - 12 ay Önce

Elazığda bazı cahil kesim maskeyi ağızdan aşağı indirip. çenesini korumaya devam ettikçe ve market, banka gibi sıralarda götümüze kadar yanaştıkça bitmez. Bankada ben önümdekinden 1 metre uzaktayım, benim arkamdaki götüme yanaşmış. Cahil bana bak. Önümdeki kişiden 1 metre uzaktayım. Keyfimden değil. Zorunluluktan.

elaziğ
elaziğ - 12 ay Önce

Bu daha bizi iyi gunleriniz daha da çok artacak bu vaka sayısı şimdi deprem de oldu Elazig ve malatya simdi disardaydı salgin daha hizlı yayılacak ne yazik ki

Ali Ercan
Ali Ercan - 12 ay Önce

Yav Allah aşkına boş boş konuşmayın yok vaka artacak yok daha kötü olacak boş oksijen israfısınız yemin ederim hiçbir şey de olmayacak bu hastalığı herkes taşmyor tedbir amaçlı yaplyor boşu boşuna kendinizi derde sokuyosunuz Hakla meşgul olmayanı batıl istila eder

Fehmi
Fehmi - 12 ay Önce

Lütfen ilimize dışardan gelenleri kesinlikle 14 kuralına göre karantinaya alınsınlar yazık bu şehrin insanına saten başımızde bı çoban yok???


SIRADAKİ HABER

banner103