Elazığ'da Hadis Ezberleme Yarışması Düzenlendi

Elazığ'ın Palu ilçesinde hadis ezberleme yarışması düzenlendi.

Elazığ'da Hadis Ezberleme Yarışması Düzenlendi

Palu Müftülüğü tarafından Sadi Keser Camisinde düzenlenen yarışmada, birinciye bin, ikinciye çeyrek altın, üçüncü ise 500 lira ödül verildi.

USTA: AMAÇ AHLAK GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAMAK

İlçe Müftüsü Ayet Usta, gençlerin ahlaki gelişimine katkı sağlamak amacıyla yarışmayı düzenledik” dedi.

USTA: DERECE YAPANLARI ÖDÜLLENDİRDİK

Yarışmaya ilginin yoğun olduğunu kaydeden Usta, "Yarışmada derece yapanları ödüllendirdik” diye konuştu.

Ödül törenine, Palu Kaymakamı Tayfun Deli, Palu Belediye Başkanı Bekir Yıldırım, Müftülük çalışanları ve yarışmacılar katıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
:(
:( - 1 ay Önce

Mekkeli müşrikler bile Allah Resul’üne vahiy gelmeden önce bu kadar yozlaşmış bir toplum değildi. Çok merak ediyorum hangi din bunlardaki. İslam ile uzaktan yakından alakaları yok

222222
222222 @:( - 1 ay Önce

Çok haklısınız. Söylenecek çok şey var. Bu yapılanın Muhammedi İslam ile uzaktan yakından alakası yok. Bu yapılanlar "Emevi İslamı"dır.

Huzeyfe
Huzeyfe - 1 ay Önce

Ezberleyecegine, yaşasın,tebliğ etsin ki,üzerinden yük kalksın.Yoksa hesabından kurtulamaz.Bak gençlik deizme,ateizme,putperestlige doğru hızla gidiyor,siz vitrinlere oynamaya devam edin.

emrullah
emrullah - 1 ay Önce

PAPAĞAN GİBİ ezber yapmak islam değildir..kuran kursu denen yerlerde arap alfabesi öğretiliyor..arap alfabesi öğretmenin neresi kuran öğretmek..kuran ezberleyen çocuğa soruyorum bu okuduğun ayetin anlamı ne ..ben nerden bileyim abi diyor..kimi kandırıyorsunuz..

SIRADAKİ HABER

banner103