Elazığ'da İğrenç Olayın Yaşandığı Yer Ortaya Çıktı

Elazığ’da 14 yaşındaki kızla uygunsuz bir vaziyette jandarma ekipleri tarafından yakalanan 45 yaşındaki şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi. www.elazigsonhaber.com ekipleri de olayın yaşandığı yere ulaştı. İşte o metruk yapı…

Elazığ'da İğrenç Olayın Yaşandığı Yer Ortaya Çıktı

Elazığ’da 45 yaşındaki M.S.Y. 14 yaşındaki kız çocuğuyla jandarma ekipleri tarafından uygunsuz bir vaziyette yakalandığı iddia edilmişti.  

Yaşanan bu iğrenç olayın ayrıntıları belli olmaya başladı. 45 yaşındaki şahsın kız çocuğuyla yakalandığı yer belli oldu.

Havanın aydınlık olduğu anlarda yaşandığı öğrenilen olayda 45 yaşındaki şahsın 14 yaşındaki kız çocuğunu okuldan çıktıktan sonra o bölgeye götürdüğü tespit edildi.

Güneyçevre Yolu’nun hemen yanındaki metruk yapıda yaşanan iğrenç olay jandarma ekiplerinin dikkati sayesinde fark edilmişti.

45 yaşındaki şahsın Elazığ’da esnaf olduğu öğrenilirken şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

METRUK BİNALAR ARTIK YIKILSIN

Öte yandan metruk binanın yanında yaşanan bu olay Elazığ’da buna benzer onlarca yapının olduğunu akıllara getirdi. Çirkin olayın yaşandığı binanın çevresindeki görüntüler de o bölgenin sık bir şekilde kullanıldığını gösteriyor.

https://www.elazigsonhaber.com/gundem/elazig-da-kiz-cocuguna-taciz-h31750.html

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2018, 20:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7