Elazığ'da İHA Uçuşları Yasaklandı

Elazığ Valiliği İl merkezi ve ilçelerinde 23.01.2021 – 26.01.2021 tarihleri arasında İHA uçuşlarının yasaklandığını açıkladı.

Elazığ'da İHA Uçuşları Yasaklandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Elazığ ziyareti dolayısıyla Elazığ’da il merkezi ve ilçelerde 23.01.2021 – 26.01.2021 tarihlerinde İnsansız Hava Araçlarının uçuşları Elazığ Valiliği tarafından yasaklandı.

“EMNİYET TEDBİRLERİ KAPSAMINDA İHA UÇUŞU YASAKLANMIŞTIR”

Elazığ Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 25/01/2021 tarihinde ilimize yapacağı ziyaretleri esnasında alınacak emniyet tedbirlerinde herhangi bir güvenlik zafiyetine sebebiyet verilmemesi amacıyla ziyaretlerin yapılacağı zaman dilimiyle bu zaman diliminin öncesini ve sonrasını kapsayacak şekilde görevli İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı birimleri haricinde İnsansız Hava Araçları (İHA/Drone) ile yapılacak olan her türlü uçuş; 5442 Sayılı İl İdaresi Kanununu 11/C maddesi hükümlerine göre il merkezi ve ilçelerimizde 23/01/2021 tarihinden 26/01/2021 tarihine kadar yasaklanmıştır” denildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2021, 21:02
banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gozlemci
Gozlemci - 4 ay Önce

24 ocak ta cumhurbaskani recep tayyip erdogan gelecek diyemi yasaklandi sayin valim kusura bakmayin ama sizden baska iha siha dirone ucuran vatandas gormedim ben bunu haber bile yapmaniza gerek yok yani

Alp
Alp - 4 ay Önce

Sabah akşam siyasetini yaptığımız, yerli ve milli dediğimiz İHA lardan neden çekiniyoruz. Kendi silahımızdan korkuyoruz. İlginç bir durum.

Yarın gel sana okuma yazma öğreteyim.
Yarın gel sana okuma yazma öğreteyim. @Alp - 4 ay Önce

Yarın gel sana okuma yazma öğreteyim.
Yazının içeriğinde ne yazıyor. Oku öğren. Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı birimleri haricinde

ali2323
ali2323 @Alp - 4 ay Önce

O ihalar değil. Sivil ihalar yasak. Eğlence fotoğrafçılık amaçlı.

Yakup CAN
Yakup CAN - 4 ay Önce

Dikkat edin nu ihalar kime batıyor. Bölücü ve pkklı hainler bu ihaları bir türlü sevemediler. Neden acaba.

Yakup CAN
Yakup CAN - 4 ay Önce

Kanı ve soyubozuk bir ilden Elazığ çok göç alıyor. Tedbir alınması normal. Bu bile aşşağılık soysuzlara batıyor

Firat
Firat - 4 ay Önce

Vali Denise bitmistir okadar lafı bile olmaz dron nedir bikere miletin özel hayatını cekiyonuz yasak kardeşim okadar devlet bu nededise o

SIRADAKİ HABER

banner103