Elazığ'da İki Kadına Yapılan Saldırı Kameralar Tarafından Kaydedildi

Elazığ’da şüpheli bir şahıs tarafından bir kadın bıçaklandı, bir kadında darp edilerek yaralandı, o anlardan biri güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Elazığ'da İki Kadına Yapılan Saldırı Kameralar Tarafından Kaydedildi

Olay, dün akşam merkeze bağlı Yeni Mahalle Bölge Sokakta meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı sokakta B.A, isimli bir kadın şüpheli bir şahıs tarafından bıçaklandı.

Ardından aynı şüpheli şahıs diğer kadının arkadaşı olduğu iddia edilen M.E’yi de (24) darp edip, kendisini bekleyen arkadaşıyla olay yerinden kaçtı.

Yaralanan 2 kadın olay yerine sevk edilen ambulanslarla kentteki hastanelere kaldırıldı. Bölgeye giden polis ekipleri yaptığı çalışmada kadınları yaralayan şüpheli şahsı tespit etti. Şüpheli şahsın yakalanması için geniş çaplı çalışma başlatıldı.


Olayla ilgili soruşturma sürerken, şüpheli şahsın kadınlardan birine saldırıp darp ettiği anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

VİDEO

YORUM EKLE
YORUMLAR
Wert
Wert - 1 yıl Önce

Ali ak sen ne ayaksın???

ali ak
ali ak - 1 yıl Önce

yazım kurallarına dikkat edelim lütfen burada ''da'' ayrı yazılır
Elazığ’da şüpheli bir şahıs tarafından bir kadın bıçaklandı, bir kadın da darp edilerek yaralandı.

Gecelerin yargici
Gecelerin yargici - 1 yıl Önce

Ali ak duydun mu bıçaklanan darp edilen kişiler var.nedendir bilinmez ama bu aralar herkeste dil ve yazım kurallarına karşı aşırı bir duyarlılık oluşmuş.

Beyza Ciraplı
Beyza Ciraplı - 1 yıl Önce

Evet biliyorum arkadaşımm söylemişti bana

Beyza Ciraplı
Beyza Ciraplı - 1 yıl Önce

Evet biliyorum arkadaşımm söylemişti bana

Sararan Yapraklar
Sararan Yapraklar - 1 yıl Önce

Ali Ak haklı.Elazığ yerel basını iyiden iyiye zıvanadan çıktı yaptığı haberlerde.Ne yazım kurallarına riayet ederler ne de aynı haberin defalarca tekrarlanmaması gerektiğini öğrenirler.Bu nedir böyle ya,utanmıyor musunuz hiç?TDK kurallarını çiğnemekten haya etmiyor musunuz?Açın bu kurallara ilişkin bir sözlük okuyun ey haber yayınlayan basın mensupları!..

Bilinmez
Bilinmez - 1 yıl Önce

Gecelerin yargici senin adin erdem mi ?

SIRADAKİ HABER

banner103