Elazığ'da İl İzin Komisyonu Kuruldu

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yaşanan sokağa çıkma kısıtlamalarında şehirler arası yolculuk yapacak olan vatandaşların izin almaları için Namık Kemal İlkokulu’nda izin kurulu oluşturuldu.

Elazığ'da İl İzin Komisyonu Kuruldu

Koronavirüs tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı’nın genelgesine göre hafta içi akşam 21.00’dan sonra hafta sonları da tam kapsamlı sokağa çıkma kısıtlaması uygulaması başlatılmıştı.

Uygulama kapsamında, kısıtlama süreçleri içerisinde özel araçlarıyla şehirler arası yolculuk yapmak durumunda kalan vatandaşların izin belgeleri alması gerekiyor.

İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından daha önceki kısıtlamalarda olduğu gibi bu defa da Namık Kemal İlkokulu’nda izin komisyonu kuruldu.

Zaruri hallerden dolayı mazeret bildirerek, dışarıya çıkmak için izin almak isteyen vatandaşların Valilik Hizmet Binasından değil Namık Kemal İlkokulu'ndan işlemleri yapılabilecek.

İzin Komisyonu Başkanlığını ise daha öncede süreci başarıyla yöneten İl Sosyal Etüd ve Proje Müdürü Ramazan Polat yapacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Harputlu23
Harputlu23 - 8 ay Önce

Nisan ayında yaptığım başvuru hala cevaplanmadı. Boş işler bunlar. Gittim geldim, hala cevap yazacak devletimin memurları

SIRADAKİ HABER

banner103