Elazığ'da Taksici Önlemini Ücretsiz Maske Ve Eldivenle Aldı

Elazığ’da bir taksici Korona virüse (Covid-19) karşı her müşterisine ücretsiz olarak maske ve eldiven vererek aracına alıyor. Dezenfektanı da aracından eksik etmeye taksici sosyal mesafenin de ötesinde bölme ile müşterisi ile bağını kesiyor.

Elazığ'da Taksici Önlemini Ücretsiz Maske Ve Eldivenle Aldı

Ülke genelinde Korona virüse karşı önlemler artarak devam ederken, Elazığ’da bir taksici de hem kendi önlemini hem de müşterilerinin önlemini aldı.

Aracında sürekli dezenfektan bulunduran Taksici Nuri Özen, her müşterisine ücretsiz maske ve eldiven vererek, hem diğer müşterilerinin sağlığını hem de kendisinin sağlığını koruyor.

Taksisindeki ara bölmeyi de müşteri bindiği zaman otomatik olarak kapatan Özen, böylelikle sosyal mesafenin ötesinde bir engel ile teması engelliyor.

ÖZEN: BU BİZİM KİŞİSEL OLARAK ALDIĞIMIZ BİR ÖNLEMDİR

Müşterilerin ve kendilerinin sağlığını düşündükleri için böyle bir hizmet verdiğini ifade eden taksici Nuri Özen, “Korona Virüs önlemleri kapsamında aracımın içinde dezenfektan, maske ve eldiven ve kolonyamız var. Ayrıca aracımız orta kısmında bulunan televizyon bölmesini kapatarak teması önlüyoruz. Bu şekilde müşteri ile sürücü arasında sosyal bir temas olmuyor. Dezenfektan, maske ve eldiveni hizmetimiz ücretsiz bir şekilde müşterilerimize veriliyor. Her şey para değildir. Bu bizim kişisel olarak aldığımız bir önlemdir. Önce müşterimizin ve kendimizin sağlığını düşünüyoruz” dedi.

ÖZEN: ELAZIĞ'DAKİ TAKSİLERDE BÖYLE BİR HİZMETİN YAPILMASI MEMNUN EDİYOR

Müşterilerin korona virüse karşı aldıkları önlemden dolayı memnun olduğunu aktaran Özen, “Büyük işletmelerde bile böyle bir uygulama yokken, Elazığ'daki taksilerde böyle bir hizmetin yapılması memnun ediyor. Biz bu virüsü yeneceğiz inşallah. Biz bize yeteriz, Cumhurbaşkanımızın dediği gibi. Bu virüs gelip geçicidir. Yeter ki bir birimize saygılı olalım” diye konuştu.

Karşılaştıkları uygulamadan dolayı memnuniyetlerini dile getiren müşteriler, uygulamadan dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103