Elazığ'dan O Şehre Direkt Uçuşlar Başlıyor

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Pegasus Havayolları tarafından haftada iki gün Elazığ – Antalya seferlerinin düzenleneceğini açıkladı.

Elazığ'dan O Şehre Direkt Uçuşlar Başlıyor

Sadece Elazığ’a değil çevre şehirlere de hizmet veren Elazığ Havalimanı’ndan bir şehre daha uçak seferleri başlıyor.

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut yaptığı açıklamada Pegasus Havayolları tarafından Elazığ Antalya seferlerinin başlayacağını duyurdu.

Milletvekili Bulut açıklamasında, “17/07/2020 Tarihinden itibaren Pegasus Havayollarınca haftada iki gün Elazığ - Antalya seferleri düzenleyecek. İlgili firma salı ve cuma günleri saat:13:35’te kalkış yapmayı planlıyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2020, 18:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir aslan
Kadir aslan - 1 ay Önce

Metin bulut bunu açıklayarak büyük bir başarıya daha imza attı.

Barış
Barış - 1 ay Önce

Şimdi bumu önemli haber. Yandaş yalaka site. Meto nekadar verdi size bunu haber yapmanız için

Emir
Emir @Barış - 1 ay Önce

Kanal firat da bu site de aynen dediginiz gibi baris bey.gorsellere yazdiklari sevimsiz ve gereksiz yorumlar falan.. bi gundem yarattigini sehrin sorunu icin gundem olusturdugunu gordunuz mu? Gazetecinin isi sorunlari duyurmak sorunlari haber yapmak. Su vekil suraya gitti bu vekil buraya geldi diye haberden baska bir sey yok

N.
N. - 1 ay Önce

Orta hasarlı evimi size satarsam tapuda hasar durumu görünmeyecek müzesinden sonra yeni bir müjde daha geldi. Bu boş müjdelerle ugrasilacagina daha önceki depremlerde orta hasarlı yapılar için oluşan komisyonun Elazığ için de oluşmasını bekliyoruz.

Ömer Tüylek
Ömer Tüylek - 1 ay Önce

Elazığ Lefkoşa direk uçuşlar da olsun lütfen

Yunus
Yunus - 1 ay Önce

VAllaha Elazığ milletvekili olarak çok büyük bir başarı sağlamış tebrik etmek lazım keşke birazda deprem neticesinde Elazığ'da oluşan sorunlarla ilgilense mesela depremden kaç ay geçmesine rağmen daha temeli atılmayan evler gibi konteyner kentte kalan insanlar gibi evi varken evsiz kalan insanların evlerini biran önce talep edilen şekilde halkı dinleyerek duyarak yapmak gibi milletin evlerini yapsınlar cok önemli değil Antalya uçuşu olmadı İstanbul veya Ankara aktarmalida gider insanlar başlarını sokacak evleri olduktan sonra Antalya'ya gitmek hiç sorun değil sayın vekilimiz bu konuya bir aciklik getirse o zaman haber gercektende o zaman çok çok önemli bir haber olur sayın vekilimiz in meclis konuşmasında çok teşekkür ederim çok teşekkür ederim dediği gibi bende çok teşekkür ederim

SIRADAKİ HABER

banner7