Elazığ Dernekler Federasyonu: “Elazığ esnafının yanındayız”

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Elazığ esnafının mağduriyetinin giderilmesi amacıyla başlatılan kampanyaya Elazığ Dernekler Federasyonu’da destek oldu.

Elazığ Dernekler Federasyonu: “Elazığ esnafının yanındayız”

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası 24 Ocak’ta Elazığ’da meydana gelen 6.8 şiddetinde meydana gelen depremin ardından mağdur olan esnafın mağduriyetini giderebilmek adına bir kampanya başlatmıştı.

Elazığ’da ve Elazığ dışındaki vatandaşlarwww.elazigburada.com.tr adresinden Elâzığ’ın yöresel ürünleri dahil olmak üzere birçok ürünleri satın alarak hem kampanyaya hem de Elazığ esnafına destek olmuş olacaklar.

Bu kapsamda Elazığ Dernekler Federasyonu da, ETSO tarafından başlatılan bu anlamlı kampanyaya destek oldu.

Elazığ Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Faik İçmeli’nin satırbaşları şöyle;

“Elazığ Dernekler Federasyonu olarak ETSO'nun bu kampanyasını takdirle karşıladığımızı, hemşehrilerimizin, Elazığ'ın yöresel ürünleri de dahil olmak üzere birçok ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri www.elazigburada.com.tr adresinden sipariş vermeleri durumunda istedikleri ürünler şehir dışındaki hemşehrilerimize güvenli bir şekilde ulaştırılabilecektir. Elazığ Dernekler Federasyonu olarak Elazığ esnafının yanında olduğumuzu bu kampanyayı desteklediğimizi belirterek, hemşehrilerimizin de aynı duygularla hareket edeceğinden eminiz. “

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Kürşat
Kürşat - 2 yıl Önce

Sen kimsin be.Kimin adına bunu konuşuyorsun?Esnafa yardım modası çıktı,hemen bazıları sazan gibi atladılar,reklamın iyisi kötüsü olmaz,misali.Bu arada nesli tükenmiş bazı kelaynaklar da belki buradan bı ekmek çıkar, düşüncesiyle hemen modaya uydular.7.5 ay önce bu şehir 6.8 deprem gördü, neredeydiniz? Vay uyanıklar vay,geçti bor'un pazarı sür eşeğin Niğde'ye.

Elazığ
Elazığ - 2 yıl Önce

Bazı siyasilerin emriyle oturup kalkan, boş kumbaralarsınız dernek paralarıyla peynirli ekmek günü, patila partisi gibi saçma organizasyonlarla milletin gözünü boyamaktan başka bi icraatınız yok vakit bulursanız memlekete bir uğrayıpta ne hâlde olduğunu bi görün.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109