Elazığ Gençlik Merkezi'ne Tenis Kortu  

Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi alanı içerisinde akrilik zeminli tenis kortu ve basketbol sahası inşası devam ediyor.

Elazığ Gençlik Merkezi'ne Tenis Kortu  

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın açıklamış olduğu yatırım programlarıyla birlikte hızlı bir şekilde inşası devam eden tenis kortu ve basketbol sahasının beton zemini ile çevre tel örgü direkleri yapımı tamamlandı.

Tesisleri Haziran ayı içerisinde hizmete sunulması bekleniyor.

EREN: ALTINCI TENİS KORTUMUZU GENÇLİK MERKEZİ ÖNÜNE KAZANDIRIYORUZ

Çalışmalar hakkında bilgi veren Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, “Gençlik Merkezimiz, gençlerimizin sosyal ve kültürel anlamda katkı sunan ve olumlu yönde etkileyen, bakanlığımızın ve bizlerin de oluşturduğu birçok etkinlikte buluşturan bir kurum. Bu nedenle gençlerimizin bu imkanlardan faydalanması adına birçok adım atıyoruz. Merkez içerisinde bulunan salonda harici olarak salon programları olmasından dolayı kullanım açısından sekteye uğruyordu, artık merkez dışına yaptığımız hem basketbol hem de tenis kortu ile gençlerimiz, 7 gün 24 saat bu imkanlardan faydalanacaklar. Geçtiğimiz yıl 4 adet tenis kortu yapmıştık biri kapalı bir de Sare Ana Yurdu'muzun bahçesine açık bir tenis kortu kazandırmıştık. Altıncı tenis kortumuzu ise Gençlik Merkezi önüne kazandırıyoruz. Tenis severlere hayırlı olsun” dedi.  

YORUM EKLE
YORUMLAR
Başkan uyuma
Başkan uyuma - 2 hafta Önce

Belediyenin amacı yaptığı hizmetlerden para kazanmak mı. Neden kültür parktaki fotbol sahalarının saatlik ücreti 150 tl acaba bi sorarmısınız. Halka hizmet etmeyecekse ne anlamı var milletin parasıyla yapıp hizmet gibi gösterip ove o hizmet üzerinden para kazanmanın. Belediye başkanı uyumasın. Kimse onun boyuna posuna meraklı değil. Foto paylaşacağına bunların peşine düşüp halka hakikaten hizmet etsin

SIRADAKİ HABER

banner109

banner117