Elazığ Gençlik Merkezi Yenilendi

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi, yenilenen dış görünüşüyle gençlere hizmet etmeye devam ediyor.

Elazığ Gençlik Merkezi Yenilendi

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi gençlere hizmet etmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Gençlik Merkezi gençlere daha iyi bir hizmet sunabilmesi açısından yenilendi.

EREN: GENÇLERİMİZİN HİZMETİNE SUNDUK

Yenilenme çalışmasının ardından Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada, "Birçok sosyal etkinliği ve Deneyap Atölyemizde geleceğin teknoloji yıldızlarını yetiştirme, müzik, resim, ahşap oyma sanatı benzeri birçok eğitimi üstlenen Gençlik Merkezimizde gençlerimizin sosyal, kültürel ve bilişsel gelişimlerine katkı sunma noktasında İlimiz gençlerine daha iyi bir hizmet vermek için Gençlik Merkezimizde Deneyap atölyesi, müzik odası, has oda ve mavi odayı gençlerimizin hizmetine sunduk. Ayrıca çatı onarımı, su deposu bakımı, ışıklandırılan tabelalar ve gece aydınlatması gibi yenileme çalışmaları yaptık. İlimize hayırlı olsun” ifadelerini kaydetti.

Gençlik Merkezi’ne yapılan çalışmalarla ilgili şu bilgiler verildi;

“GELECEĞİN TEKNOLOJİ YILDIZLARI

Seçilmiş 18 ilden biri olan Elazığ’da Geleceğin teknoloji yıldızları Elazığ Gençlik Merkezi çatısı altında 160 öğrencisi ve deneyimli eğitmenleri ile derslerine başladı.

ÖZGÜN SESLER YETİŞTİRMEYE DEVAM EDECEK

Müziğin doğasına uygun olarak şekillenen müzik odası kulağımızın pasını silmeye özgün sesler yetiştirmeye devam edecek.

KOYU SOHBETLERİN NOKTASI HAS ODA

Osmanlıdan döneminden esintiler barından pencereden harputu seyrederken demli çayların koyu sohbetlerin noktası has odasıyla içimizi ısıtmaya devam edecek.

GENÇLİK MERKEZİNİN NAZAR BONCUĞU MAVİ ODA

Gençlik Merkezimizin nazar boncuğu Mavi Oda, Mavi Yelekli gönüllü gençlerin kullanımına yeni projelerin ve etkinliklerin planlanmasında proje merkezi haline gelecek.

BİR TEBESSÜM İÇİN GELİYORUZ ÇOCUKLAR

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün katkılarıyla Hibe yoluyla kazandırılan Mobil Gençlik aracı, "Bir Tebessüm İçin Geliyoruz Çocuklar" sloganıyla köylere kentlere doğru yola çıkmaya hazır hale getirildi.

DAHA KONFORLU VE KALİTELİ HİZMET

Yenilen mekanik aksamları ile çatı onarımı, su deposu bakımı, ışıklandırılan tabelalar ve gece aydınlatması ile daha konforlu ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
tuncay
tuncay - 8 ay Önce

o şark köşesi değil de çiğköfte yoğurulacak mekan gençlere göre değil, belli ki birileri keyfine göre para harcatmış, görgüsüzlük resmen

SIRADAKİ HABER

banner103