“Elazığ İçin Yardım Vakti” Dediler, Kütüphane Oluşturdular

Sosyal medya üzerinden bir araya gelerek, ihtiyaç sahiplerine destek olan “Elazığ İçin Yardım Vakfı” gönüllüleri, öğrenci kardeşleri için kütüphane oluşturdu. Cemal Gürsel İlkokulu’nda kütüphane oluşturan gençler, hayırseverler ile ihtiyaç sahiplerini buluşturdu.

 “Elazığ İçin Yardım Vakti” Dediler, Kütüphane Oluşturdular

Sosyal medya üzerinden bir araya geldiler ve Elazığ için Yardım Vakti Gönüllülerini oluşturup, ihtiyaç sahibi okullara destek oldular.

Hayır severler ile ihtiyaç sahiplerinin buluşturulduğu Elazığ için Yardım Vakti Gönüllüleri Cemal Gürsel İlkokulu’nda kütüphane oluşturdu.

BEYARSLAN: GÖNÜLLÜLER İLE BİRLİKTE KÜTÜPHANEMİZİ OLUŞTURDUK

Cemal Gürsel İlkokulu Müdürü Mehmet Beyarslan, “Elazığ İçin Yardım Vakti gönüllüleri ile birlikte kütüphanemizi oluşturduk. Bugünde bu kütüphanemizin açılışı için burada toplanmış bulunuyoruz. Bu gurupta yer alan arkadaşlara şahsım ve okulum adına teşekkür ediyorum. Özellikle kütüphanenin zenginleştirilmesi, okulumuzun ihtiyaçları konusunda arkadaşlar büyük fedakarlık yaparak gece gündüz çalışarak bu kütüphaneyi birlikte oluşturduk. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2020, 19:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7