Elazığ İl Jandarma Komutanlığı “Biz Anadoluyuz” Çocuklarını Ağırladı

Elazığ İl Jandarma Alay Komutan Jandarma Albay Gökhan İnan, “Biz Anadoluyuz” projesinde yer alan çocuklar ile bir araya geldi.

Elazığ İl Jandarma Komutanlığı “Biz Anadoluyuz” Çocuklarını Ağırladı

Jandarma Komutanlığı her platformda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Elazığ İl Jandarma Alay Komutanlığı “Biz Anadoluuz” projesinde yer alan 55 çocuk ve 4 öğretmeni ağırladı.

“PEK ÇOK KONUDA FARKINDALIK OLUŞTURULMAKTADIR”

Elazığ İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada, “İçişleri Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından birlikte yürütülen ’Biz Anadoluyuz’ projesi kapsamında; 26 Ekim 2019 tarihleri arasında 12-15 yaş aralığında 55 çocuk ve 4 öğretmen ile proje koordinatörleri Elazığ İl Jandarma Komutanlığını ziyaret etmişlerdir. Projenin amacı;  kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler ile gençlerin problem çözme ve sosyal becerilerinin geliştirilmesi hedeflenerek; gençlere iletişim, takım çalışması, gönüllülük, sosyal sorumluluk, sağlıklı yaşam, israfı önleme, doğa, hayvan sevgisi ve çevre bilinci gibi pek çok konuda farkındalık oluşturulmaktadır"

“HER TÜRLÜ FAALİYETLERE KARARLILIKLA DEVAM EDİLMEKTEDİR”

Ziyaret esnasında çocuklarımız, Elazığ İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Gökhan İnan tarafından karşılanarak Jandarma hakkında bilgi verilmiş ve  çocuklarımıza  çeşitli hediyeler verilmiştir. Hediyeleri alan çocuklarımız “Barış Pınarı harekatında” görevli olan kahraman Mehmetçiklerimize asker selamı göndermişlerdir. Öğretmenler, proje koordinatörleri ve çocuklar, Jandarmaya bu güzel ve anlamlı faaliyetlerinden dolayı teşekkür etmişlerdir. Ülkemizin birlik ve beraberliğine yönelik her türlü faaliyetlere kararlılıkla devam edilmektedir” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7