Elazığ İl Protokolü Ziyaretlerine Başladı

Elazığ Vali Vekili Mehmet Fevzi Dönmez ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları 2019 yılının son dakikalarında polis uygulama noktalarını ziyaret ettiler.

Elazığ İl Protokolü Ziyaretlerine Başladı

Elazığ Vali Vekili Mehmet Fevzi Dönmez ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ziyaretlerine 2019 yılının son dakikalarında Keban Yolu’nda bulunan Polis Uygulama Noktasıyla başladı.

Vali Vekili Mehmet Fevzi Dönmez ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na İl Emniyet Müdürü Celal Sel, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Gökhan İnan da eşlik etti.

Vali Vekili Dönmez, Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları ve kurum müdürleri daha sonra; Hankendi yolu, Diyarbakır yolu ve Bingöl yolunda bulunan arama noktalarını da ziyaret ettiler.

“DÖNMEZ HALKIMIZ HUZUR VE MUTLULUĞU İÇİN GÖREV BAŞINDAYIZ”

Ziyaret sonrası Elazığ Vali Vekili Mehmet Fevzi Dönmez açıklama yaparak “gecenin bir yarısında yılın son saatlerinde güvenlik kuvvetlerimize destek olmak amacıyla ve onların yanında olduğumuz bir kez daha ifade etmek amacıyla onları ziyaret ediyoruz 2019’un son dakikalarında Elazığ’daki bütün güvenlik kuvvetlerimizle personelimizle görev başındayız halkımız huzur ve mutluluğu için görev başındayız ve bu az bir sayı değil  jandarmamızda  yaklaşık 700 komandomuz arazide 800  personelimiz diğer yerlerde görev yapmakta  emniyetimizden yaklaşık 1200/1300 personelimiz  halkımızın  güvenliği için görev yapmakta şuanda bizde onlarla beraber olduğumuzu halkımızada huzurlu ve mutlu bir şekilde yeni yıla  gireceklerini  ifade etmek için onlarla beraberiz” dedi.

"OLUMSUZ BİR DURUM YOK HUZUR UYGULAMLARI DEVAM EDİYOR"

Dönmez, “Şuana kadar her hangi bir olumsuzluğun yaşanmadığını ifade ederek, “Sayın Bakanımız talimatları doğrultusunda huzur uygulamaları yapıyoruz ve şuanda da yine o uygulamaları yapıyoruz çok şükür bir sıkıntı yok öyle olarak devam etmesini umuyoruz 2020 yılını da hiçbir olumsuzluk olmadan geçiririz diye ümit ediyorum” diye konuştu.

BEKA MÜCADELSİNDE EN BÜYÜK ROL GÜVENLİK GÜÇLERİMİZİNDİR”

Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları ise 2020 yılına  girmenin mutluğunu yaşadıklarını dile getirerek, “Güvenlik güçlerimizle birlikte 2019’un son saatlerine girdik ve 2020’nin ilk saatlerine de yine güvenlik güçlerimizle birlikte gireceğiz Malumunuz devletimiz  yıllardır içerideki ve dışarıdaki hainlere karşı beka mücadelesi vermekte bu mücadelede  en büyük rolü oynayan güvenlik güçlerimizdir. Milletimizin dik duruşu ile bugüne kadar gelen saldırıları bertaraf ettik bundan sonraki süreçte de gelecek olan saldırıları bertaraf edeceğiz Türkiye Cumhuriyeti ilelebet yaşayacaktır Allah’ın izniyle” ifadelerinde bulundu.  

"2020’DE  ŞEHRİMİZİN KALKINMASI NOKTASINDA ÇOK DAHA KIYMETLİ ADIMLAR ATACAĞIZ"

Göreve geldiğimiz süreçte 1 sel 2 deprem felaketi yaşanıldığını aktaran Şerifoğulları,”Allah daha kötü olaylardan korusun Elazığ belediyesi ekipleri olarak 9 aylık süre boyunca gece gündüz demeden  vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak adına çalışıyoruz beş yılımızda böyle devam edecek yorulmayacağız koşturacağız Elazığ’ı kalkındırma adına bütün çalışmalarımı ve projelerimizi hayata  geçirmenin gayreti içinde olacağız. Biz milletimize hizmet etmeyi şereflerin en büyüğü olarak görüyoruz 9 aylık sürede biz 36 Mahallemizi tamamına dokunabilme adına onların dertlerini dinleyebilme adına ve sorunlarını hızlı şekilde çözebilme adına çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz inşallah 2020’ yılında daha verimli çalmışlara imza atacağız. Bu yıl 2020 projelimize altlık hazırladık nasip olursa bu projelerimizi hayat geçirip şehrimizin kalkınması noktasında çok daha kıymetli adımlar atacağız” dedi.

“SABAHA KADAR BU ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK”

Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları, “Sayın Vali Vekilimiz ve Emniyet Müdürümüz,  Alay Komutanımız ile birlikte güvenlik güçlerimizi ziyaret ettik Elazığ Belediyesi ekipleri de yeni yıla rahat bir şekilde girebilme adına görevlerinin başındalar bu noktada devlet olarak her zaman milletimizin yanındayız Elazığ Belediyesi olarak da vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz sabaha kadar bu çalışmalar devam edecek ben yeni yılın hayırlı olmasını temenni ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2020, 00:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7