Elazığ'ın Yeni Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Belli Oldu

Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü görevini yürüten ve geçtiğimiz günlerde  görevden ayrılan Mustafa Pirinçci’nin yerine Hikmet Şişecioğlu atandı.

Elazığ'ın Yeni Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Belli Oldu

24 Ocak’ta meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Elazığ’da yoğun bir şekilde çalışmalar sürdüren Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinnçci geçtiğimiz günlerde görevden alınmıştı.

Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinnçci’nin yerine vekaleten Tunceli Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Önder Yurdakul'un bakacağı bildirilmişti.

Alınan bilgilere göre Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürülüğü’ne, eski Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Erzurumlu Hikmet Şişecioğlu atandı.

HİKMET ŞİŞECİOĞLU KİMDİR?

1969 Erzurum doğumlu İl Müdürü Hikmet ŞİŞECİOĞLU, 1990 yılı İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü mezunudur.

1990 yılında Tokat Bayındırlık ve İskân İl Müdürlüğünde Mühendis olarak memuriyet hayatına başladı.

1992 - 1999 yılları arasında Erzincan Bayındırlık ve İskân Müdürlüğünde Mühendis olarak, 1999 - 2001 yılları arasında Erzincan Bayındırlık ve İskân Müdürlüğünde Dön. Ser. İşl.Md. V. olarak, 27.08.2001-24.12.2001 tarihleri arasında Erzurum Bayındırlık ve İskan Müdürlüğünde Şube Müd. olarak,  2001 - 2011 yılları arasında Erzurum Bayındırlık ve İskân Müdürlüğünde (asil) Müdür Yardımcısı olarak, 2011 - 2013 yılları arasında ise Erzurum çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde Araştırmacı-Müdür Yard. V. olarak çalıştı.

31 Temmuz 2013’de 10996 sayılı Bakanlık olur ile Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürü görevine vekâleten atandı.

Hikmet Şişecioğlu son olarak Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü görevine atandı

YORUM EKLE
YORUMLAR
hoca
hoca - 8 ay Önce

Önce rektörlük, şimdi de bu koltuk Erzurumlulara gitti. Tamam iyidir hoştur, severiz dadaşları ama böyle önemli mevkilere çok yakın zamanda 2 Erzurumlu gelince insan ister istemez bir düşünüyor.

gakko
gakko @hoca - 8 ay Önce

Elazığlılar olarak Elazığlı olmayan vekil istiyoruz. Belki Elazığa faydası olur.

Bozo23
Bozo23 - 8 ay Önce

Niye bu Elazığ da adam mı bitmiş yine dışardan bir yönetici gönderiyorlar. Ali Baba ve 4 Haramisi Elazığ i son gaz kandırmaya devam ediyor.

Ömer  kako
Ömer kako - 8 ay Önce

Elazğ vatandaşı konuşma kabilyeti olmadığı için kendini rezil ediyor basına çıkar konuşamaz bakan gelir konuşamaz ne hikmetse konuşursak koltugumuzda oluruz oluruz

Cuma Demir
Cuma Demir - 8 ay Önce

Vah Elazığ'ım vahhh.

Cuma Demir
Cuma Demir @Cuma Demir - 8 ay Önce

Elazığ ve Elazığ'lılar Türkiye'yi imar ediyor, Mühendisleri dünya çapında kaliteli, Mütehhitleri dünyaya müteahhitlik yapıyor, bir Elazığ çocuğunu bir müdürlüğe çok gördünüz. Yazıklar olsun sizin gibi siyasilere. Yazık, yazık, yazık......

Necmettin
Necmettin - 8 ay Önce

Sorun Elazığlı olmasından öte Elazığ a liyakatli, ehil isimlerin yönetici yapılmamasında, bu atanan vatandaşın işine bakıp değerlendirmek daha doğru, Çevre şehircilikte önceki il Müdürü Elazığlıydı da ne oldu. Binlerce hata yapıldı. Tamam hata elbette olur itiraz edildiği hataları ortaya konulduğu halde eğer hata da ısrar ediliyorsa üstüne haklıysanız hakkınızı mahkemede arayın deniyorsa, bu işin elle tutulur tarafı var mı? Örneğin Kültür Turizm İl Müdürü Elazığlı Elazığ a şu faydası dokundu diyecek biri var mı?Mesele liyakat ve ehliyet sahibi olmasında,

.
. - 8 ay Önce

Buradan anlaşılan artık elazığdaki bürokratları elazığ milletvekilleri bile belirleyemiyor. Erzurum milletvekilleri belirliyor.

Bedri
Bedri @. - 8 ay Önce

Milletvekilleride dışarıdan olsa emin olun çok daha faydalı olurlardı. Geçmişte Elazığlı olmayan ama Elazığ a çok faydalı olmuş vekiller olmuş

Remzi
Remzi - 8 ay Önce

Hiç şaşırmadim nedense aslında bu memlekette az bile yapılanlar akillanmadikca İrlandalı çok gelir bu memlekete. Elazığ'ın mahallerini bilmeyen adam özellikle deprem geçirmiş bi memlekete hu kadar sorun varken ne kadar faydası olabilir yazık.

Baskn
Baskn - 8 ay Önce

Depremde çevre şehirlerden gelen insanlar hasar tespitlerin içine etti Elazığı Elazığlı anlar


SIRADAKİ HABER

banner103