Elazığ Sağlık Camiasının Acı Kaybı

Elazığ’ın eski doktorlarından Operatör Doktor Nejdet Oğuzer yakalandığı koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Merhum Oğuzer kılınan cenaze namazının ardından asri mezarlığa defnedildi.

Elazığ Sağlık Camiasının Acı Kaybı

Uzun yıllardır Elazığ’a hizmet veren Hayat Hastanesi Başhekimi Göz Doktoru Operatör Doktor Nejdet Oğuzer yaklaşık 20 gün önce koronavirüse yakalanmıştı.

Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi gören Doktor Oğuzer, yaşam mücadelesini kaybetti ve koronavirüse yenik düştü.

Aslan Vanlı olan ancak Elazığ’da görev yapmaya başladıktan sonra şehirden ayrılmayan ve yaklaşık 60 yıldır Elazığ’da yaşayan doktor Nejdet Oğuzer Elazığ’ın sevilen isimlerinden biri olmuştu.

Merhum Oğuzer için Asri Mezarlık’ta cenaze namazı kılındı. Kılınan cenaze namazının ardından merhum Nejdet Oğuzer Asri Mezarlık’ta son yolculuğuna uğurlandı.

Cenaze namazına katılan Elazığ – Bingöl – Tunceli Tabip Odası Başkanı Doktor Özcan Uçar, “yine bugün bir sağlık çalışanını maalesef hakkın huzuruna uğurladık. İnşallah bu son olur. Nejdet Oğuzer, iyi bir hekim iyi bir insan, iyi bir aile babasıydı. İnşallah Allah mekanını cennet eder. İnşallah bundan sonra sağlık çalışanlarıyla ilgili bu acı haberler son bulur” dedi.

Medya grubumuz olarak merhum Nejdet Oğuzer’e Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.

OP. DR. NEJDET OĞUZER KİMDİR?

1938 yılında Van’da doğan Necdet Oğuzer, 1967 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden Göz Hastalıkları dalında mezun oldu. İlk görev yaptığı yer Mollakendi Sağlık Ocağı olan Oğuzer, Elazığ’da göreve başladıktan sonra şehirden hiç ayrılmadı. Elazığ’ı çok sevdiğini sık sık ifade eden Oğuzer, tüm meslek hayatı boyunca Elazığ’da çalıştı. Özel Hayat Hastanesi’nin başhekimliği görevini sürdüren Op. Dr. Necdet Oğuzer, yakalandığı koronavirüse nedeniyle 18 Eylül tarihinde hayatını kaybetti. Merhum Oğuzer 19 Eylül tarihinde Elazığ Asri Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
süleyman Sorgucu
süleyman Sorgucu - 2 yıl Önce

Dr.Necdet Oğuzer beyle beraber uzun yıllar çalıştık.Çok çalışkan mesleğine bağlı vatan ve milletini seven bir şahsiyetti.Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına sabr dilerim.Necdet abem mekanin cennet olsun Amin

Cezmi
Cezmi - 2 yıl Önce

Allah mekanını cennet etsin. Sevenlerinin yakınlarının başı sağolsun.vDeğerli bir isimdi. Baki kalan kubbede hoşsada bırakan , emeği ve katkısı ile anılanlardan oldu.

Kürşat
Kürşat - 2 yıl Önce

Doktorumuza ALLAH dan gani gani rahmet diliyorum.

Ali Öz
Ali Öz - 2 yıl Önce

1990 lı yıllarda Elazığ Ssk Hastanesinde 4 yıl beraber çalışmıştık.Çok naif bir insandı.Allah rahmet etsin..

Emine öz
Emine öz - 2 yıl Önce

Çok üzüldüm Allahım rahmet eylesin beraber çalışmıştık çok kıymetli bir insandı

Nusret
Nusret - 2 yıl Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Önemli bir kayıp üzüldüm.

Reşit tuncer
Reşit tuncer - 2 yıl Önce

30 yıl once çocukken muayene oldum şifa Allahtan gözlerim duzeldi mekani cennet olsun inşAllah

Reşit tuncer
Reşit tuncer - 2 yıl Önce

30 yıl once çocukken muayene oldum şifa Allahtan gözlerim duzeldi mekani cennet olsun inşAllah


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109