Elazığ Şehir Meclisi'den Elazığ'da Sokağa Çıkma Yasağı Gelsin Talebi

Elazığ Şehir Meclis Dönem Sözcüsü Turan Yıldız açıklama yaparak, Elazığ’da kısmı yada tam zamanlı sokağa çıkma yasağı gelmesi gerektiğini açıkladı.

Elazığ Şehir Meclisi'den Elazığ'da Sokağa Çıkma Yasağı Gelsin Talebi

Elazığ Şehir Meclisi adına açıklama yapan Dönem Sözcüsü Turan Yıldız, Elazığ’da sokağa çıkma yasağı gelmesi gerektiğini belirtti.

Başkan Yıldız’ın açıklaması şöyle;

Dünyada 190 ülkede görülen ve etkili olan, hem ölümcül etkisi ile topluma korku salan hem de hayatın olağan akışını yerle bir eden yeni koronavirüs için Devletimiz hergün yeni tedbirler açıklamaktadır. Vatandaşlarımızın tedbirlere harfiyen uyması hayati derecede önemlidir.

İlimizde de kendini yavaş yavaş göstermeye başlayan bu virüse karşı radikal tedbirler alınmadıkça virüsle mücadelede başarı oranımız düşecek, kayıp sayımız ise şüphesiz ki artacaktır.

Dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmeleri anbean takip eden vatandaşlarımız ilan edilecek bir sokağa çıkma yasağına psikolojik olarak hazırdır.

ELAZIĞ’DA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI GELSİN TALEBİ

Bu bağlamda, Elazığ Şehir Meclisi olarak Sayın Valimizden talebimiz; İl Pandemi Kurulunun alacağı kararla Elazığ'da kısmî ya da tam zamanlı sokağa çıkma yasağı ilan edilmesidir.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2020, 20:50
banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
SAVAŞ
SAVAŞ - 2 ay Önce

DERHAL ACİLEN SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İSTİYORUZ ...MİLLET TEKER TEKER SOKAKLARDA ÖLECEK ONDAN SONRA MI GETİRECEKSİN EY HÜKÜMET DAHA NEYİ BEKLİYORSUNUZ ...

Yılmaz ulus
Yılmaz ulus - 2 ay Önce

Yorum yapan kardeşim muhtemelen devlet memurusun evde yatsanda maaşın yatacak.ama birde maaşı olmayan ne yapacak devlet bunu yaparsa önce olmayana diyecekki biz devlet olarak arkandayız kiranı faturalarını gıda nı TC olarak biz karşılıyoruz. Ondan sonra boynumuz kıldan ince.

Osman arslan
Osman arslan - 2 ay Önce

Acilen sokaga çıkma yasagı getirilsin millet hep sokakta marketlerde

Cemal
Cemal - 2 ay Önce

Elazığ'a il dışından zorunlu haller dışında girişler durursa sorun yaşanmaz, sokağa çıkma yasağı ne kadar ne zamana kadar, sokağa çıkma yasağının da mahsurları çok fazla

BİR ŞEYDEN DE ANLAMAYIN!!!
BİR ŞEYDEN DE ANLAMAYIN!!! - 2 ay Önce

Evet bir şeyden de anlamayın kardeşim. Yok şehir meclisi, yok dost meclisi, bilmem ne platformu saymakla bitmez gruplar her olay ve durum karşısında açıklama yapmaya meraklı olmayın eğer gerçek manada sivil toplum kuruluşu iseniz insanların ve devletin ihtiyacın olan şeyler için doğru ve hızlı şekilde insanları bir araya getirmeye çalışalım lütfen.

yalçın yıldırim
yalçın yıldırim - 2 ay Önce

biz bunu çoktandır istiyoruz zaten heryer kapalı enazından hastanedeki doktorlarımızında yükünü hafifletmiş oluruz onlarında bir ailesi var lütfen bu konu biran önce uygulansın

Elazığ
Elazığ - 2 ay Önce

Evet sokaga çıkma yasağı vaka sayısı az iken en az 15 gun ilan edilmeli ve sehre giris cikislar engellenmeli

yalçın yıldırim
yalçın yıldırim - 2 ay Önce

biz bunu çoktandır istiyoruz zaten heryer kapalı enazından hastanedeki doktorlarımızında yükünü hafifletmiş oluruz onlarında bir ailesi var lütfen bu konu biran önce uygulansın


SIRADAKİ HABER

banner7