Elazığ TSO Akademi Yaz Seminerleri Yarın Başlıyor

Elazığ TSO Akademi yeni çalışma modelinin ilk etkinlikleriyle kapılarını açıyor.

Elazığ TSO Akademi Yaz Seminerleri Yarın Başlıyor

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası, Harput Ajans ve Mindturtle Danışmanlık Platformu güçlerini Elazığ ve bölge işletmeleri için birleştirdi. “Elazığ TSO Akademi Yaz Seminerleri” birbirini tamamlayan 10 eğitimlik bir seriyle Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ile buluşuyor.

Elazığ TSO yaptığı açıklamada “Elazığ Ticaret ve Sanayi liderliğinde Elazığ TSO Akademi sırasıyla üyelerimiz, şehrimiz, bölgemiz ve ülkemiz nezdinde önde gelen eğitim, gelişim, öğrenme ve dönüşüm iş ortaklarından biri olmayı hedef edinmiştir. Bu kapsamda, sağlam ve sürdürülebilir bir altyapı oluşturmak adına derinlemesine literatür taraması yapılmış, üyelerin beklenti ve ihtiyaçlarını anlamaya yönelik anket çalışması gerçekleştirilmiş ve birçok eğitim ve danışmanlık paydaşı ile görüşülerek bilgi ve deneyimler bir araya getirilmiştir. Çalışmalar sonunda üye beklentilerinin sürdürülebilir bir biçimde karşılanması için Elazığ TSO Akademi Gelişim Modeli hayata geçirilmiş ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın tüm paydaşlarına yönelik 9 Gelişim Merkezi tasarımlanmıştır” dedi.

“YEREL İHTİYAÇLARA DUYARLI, ÜLKE VE DÜNYA EN İYİ UYGULAMALARINA HAKİM STRATEJİK ORTAKLAR”

Elazığ TSO Akademi’nin yeni hizmet modeli hayata geçirilebilmek adına yerel doku, ihtiyaç ve beklentilerini iyi bilen Harput Ajans ve hem ülke hem de dünya çapında yeni nesil eğitim ve danışmanlık uygulamalarına hakim Mindturtle Danışmanlık Platformu bu yeni dönemin stratejik ortakları olarak belirlenmiştir.

“ELAZIĞ TSO AKADEMİ YAZ SEMİNERLERİ TAKVİMİ”

“Elazığ TSO Akademi Yaz Seminerleri” birbirini tamamlayan 10 eğitimlik bir seriyle Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ile buluşuyor. Seminerler zoom platformunda gerçekleştirilecek olup, katılmak için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz. Tüm eğitimler ücretsizdir.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109