Elazığ Valiliği, Hırsızlık ve Uyuşturucu Operasyonu Bilançosunu Açıkladı

Elazığ Valiliği, Elazığ’da ocak ayından bugüne kadar uyuşturucu operasyonlarında yakalanan ve tutuklanan şahısların sayısını açıkladı.

Elazığ Valiliği, Hırsızlık ve Uyuşturucu Operasyonu Bilançosunu Açıkladı

Elazığ Valiliği, Elazığ’da ocak ayından bugüne kadar uyuşturucu operasyonları ile hırsızlıktan yakalanan ve tutuklanan şahısların sayısını açıkladı.

Elazığ Valiliği, uyuşturucu ile mücadele kapsamında emniyet ve jandarma ekiplerince gerçekleştirilen uyuşturucu ve hırsızlık operasyonları sonucunda gözaltına ve tutuklanan şahısların bilançosunu açıkladı.

Açıklanan verilere göre Elazığ’da Temmuz ve Eylül ayları arasında yani son 3 ayda 54 şahıs uyuşturucu madde ticareti yapma suçundan gözaltına alınarak adli makamlara sevk edildi.

Mahkemeye çıkarılan 25 şahıs ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Ocak ayından bugüne kadar ise Elazığ’da 179 şahıs uyuşturucu madde ticareti yapma suçundan gözaltına alınarak adli makamlara sevk edildi. 87 şahısta bu yıl içeresinde çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Son 3 ayda hırsızlık şüphesiyle gözaltına alınan şahıslardan 54’ü çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderildi. Ocak ayından bu yana ise 234 şahıs hırsızlık suçuyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2022, 23:37

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109