Elazığ Valiliği İddialarla İlgili Açıklama Yaptı

Sosyal medyada Elazığ’da bir köyün karantinaya alındığına dair paylaşımların ardından Elazığ Valiliği tarafından yapılan açıklamada “İlimizde karantina kararı alınan bir köy veya yerleşim yeri bulunmamaktadır” denildi.

Elazığ Valiliği İddialarla İlgili Açıklama Yaptı

Elazığ Valiliği sosyal medyadaki iddialarla ilgili açıklama yaptı.

Valilik tarafından yapılan açıklama şöyle; “Bazı sosyal medya ve basın-yayın organlarında ilimizdeki bir köyün karantinaya alındığı iddiaları yer almaktadır. İlimizde karantina kararı alınan bir köy veya yerleşim yeri bulunmamaktadır”

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2020, 20:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Betül
Betül - 12 ay Önce

Benim akrabam iki gündür hastanede karantinada sarıkamış köyünde ailece karantina altındalar köyde karantinaya alındı.Neden yalanlıyorlar onu anlamış değiliz bir açıklama bekliyoruz.İnsanlar bu şekilde bilinçlenemiyor.Neden olan bir duruma yok deniliyor.

Merve
Merve - 12 ay Önce

Evet. Sarıkamış köyü karantinada. Ataşehir mahallesinde bir bina karantinada. yalan falan değil yani. Insanları yanlış yönlendirmenin ne anlamı var.

Metin Çelik
Metin Çelik - 12 ay Önce

Ey sosyal medyanın ezbercileri Elazigimizla ilgili kafadan ne diye bilinçsizce eleştiri yapıyorsunuz haddinizi bilin, Boş beleş insanlardan olmayın. Elazığ Ilimiz Dogunun en temiz ve insanlarının aynen kurallara uyan ve temizliğine aynen titizlikle dikkat eden Sosyal mesafeye itinayla dikkat eden bilinçli bir toplumdur. Ama dışardan başka illerden gelen başı boş virüslü insanlar ilimize bir tuzak gibi sindiler bunu herkes böyle bilsin. Ayrıca Sayn il Valimiz Çetin Oktay beyefendiye göstermiş olduğu incelikten, mütevazı duyarlılığından dolayı çook teşekkür ediyorum, minnettarız sayın Valim,şükranlarımızı saygılarımızı sunuyoruz lütfen kabul buyursun. Size herzaman duacıyız. İl Sağlık müdürümü,ede gösterdikleri gayret ve hizmetlerinden dolayı onada sonsuz teşekkür ve minnettarlığımızı iletiyoruz sonsuz teşekürler sayn hocam. Allah Devletimize zeval vermesin insalah, tez zamanda bu virüs belasindan kurtarsın insalah. Amin. Sağlık Bakanımızdansa Allah razı olsun Allah başımızdan eksik etmesin gayretlerinden dolayı minnettarız sayn. Bakanım.

Hamza Karaca
Hamza Karaca - 12 ay Önce

Hayır karantinaya alındı kumla köyü karantinaya alındı

SIRADAKİ HABER

banner103