Elazığ Valiliği, Koronavirüse Karşı Yeni Bir Karar Aldı

Elazığ Valiliği koronavirüs tedbirleri kapsamında yeni bir karar alarak Elazığ’daki kamu kurum ve kuruluşlarına HES kodu olmadan giriş yapılamayacağını açıkladı.

Elazığ Valiliği, Koronavirüse Karşı Yeni Bir Karar Aldı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Elazığ Valiliği’nden yeni bir karar aldı.

Salgının önüne geçebilmek amacıyla Elazığ’daki kamu kurum ve kuruluş binalarına girişlerde HES kodu zorunluluğu getirildi.

Elazığ Valiliği tarafından yapılan açıklamada; “28.09.2020 Pazartesi gününden itibaren Elazığ’daki tüm kamu kurum ve kuruluşlarına girişler HES Kodu ile yapılacaktır” denildi.

banner97
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kürşat
Kürşat - 3 hafta Önce

Bu vali de; giden gibi merkeze hoş görünme stratejisi uygulamaya başladı.3 yıl kaldı tek çivi cakilmadigi bir dönem yaşadık..Yaptigi sadece ramazanda isgin satanların elinde kalan ışgınlari alıp halka dağıtmak,badem şekeri dağıtmak,sekiz köşe şapka takmak,kanyon keşfetmek,sivrice kayak tesisinde kayak yapmak,orak'la ekin biçmek görüntüsü verip, kağıt toplayan çöpten geçimini sağlayan garibanlara 6000 TL.ceza kesmek ve65 yaş yasağı uygulamasını ilk başlatmak ile il dışına ve girişe yasak koymak.Daha sonra gelen depremde hiç inisiyatif alamadı.Sehir tam bir kahır yaşadı.Cekti gitti Sakarya'yida fabrika yangınları ile başbaşa bırakarak muradına erdi.Simdi İstanbul'da ilk uygulanan HES kodunun şehrimizde uygulanmasının manası,merkezi yönetime mavi boncuk gösterisi değilse nedir.Buranin halkının toplum yapısını ve seviyesini bilmeden ne HES kodu dur.Adam adını yazamıyor,imza atamıyor,fakir fukara bazı fonlardan para alıyor,bu zulüm revamıdır?Gerçekçi olalım, lütfen.

...
... @Kürşat - 3 hafta Önce

Subaylık yapsaydın böyle konuşamazdın

.
. @Kürşat - 3 hafta Önce

Kürşat boş yapmayı çok düşündün mü konuyu nerden nereye getirdin lan fabrikayı o adam mı patlattı

Leyla duman
Leyla duman - 3 hafta Önce

Hâlâ vaka sayılarını bile açıklamayan bir vali gerisini siz düşünün..

DonKirşot
DonKirşot - 3 hafta Önce

Yav boş konuşma kürşat eski vali napsın başka otursa niye oturuyor kalksa niye geziyor sen ne iş yapıyorsun vatana millete faydan var mı

Kürşat
Kürşat - 3 hafta Önce

Don kirşot,değil Kişot.Vatana 25 yıl hizmet yapıp d.anadulunun en büyük eğitim kurumunu kurduk,10 yıl serbest , 6 yıl özel sektör de ve devlete subay olarak hizmet yaptım.Vatana,Millete, ALLAH ve Kuran yoluna canimizda malimizda,çocuklarımızda feda olsun.
"Zalım Emire karşı dogruyu söyleyiniz,,Doğru bildiğini söylememek fitneye yardım etmektir.Biz bu müktesabatı kullanmazsak topluma karşı görevimimizi yapmamış oluruz.Hassasiyetimiz; İçinde yaşadığımız topluma karşı sorumluluk hissetmemizdendir.Muhterem.Bilmem anlatabildim mi?

Kürşat
Kürşat - 3 hafta Önce

Sana da kardeşim.Sürçü lisan etmiş isek,affola.

???
??? - 3 hafta Önce

Lan(iade) o fabrikayi tabii ki o yakmadi ,Sezai!
Adam kudümsuz,demek istedik.
Sen kimsin bakayım,bu hamilik nedir?
Sen ne yaptın bu Vatana,onu yaz .Yazdıklarımın dışında birşey yapmışsa yaz da biz de bilelim.Maalesef bu memlekette kraldan çok kralcılar var.

...
... @??? - 3 hafta Önce

Anlık bir sinirden dolayı lan dedim bunun için özür dilerim sen benim vatana ne yaptığımı sorgulayamazsın ben canımı veririm sen verebilir misin

DonKirşot
DonKirşot - 3 hafta Önce

Gakgo validen anlamadığın kadar mizahtan da anlamıysın sana itafen donkirşot

DonKirşot
DonKirşot - 3 hafta Önce

Vatana millete hizmetin olmuş işin gücün rast gele inşAllah senin istediğin gibi emirlerde gele başımıza ne diyek hayırlı geceler cümleten


SIRADAKİ HABER

banner7