Elazığ Valiliği, O Vatandaşla İlgili Açıklama Yaptı

Sosyal medyada ve bazı haber sitelerinde yayınlanan Elazığ’da ekonomik durumu hakkında açıklama yapan Deniz Taze isimli vatandaşla ilgili Elazığ Valiliği’nden açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada; “Haberlere konu olan Deniz Taze’nin İlimiz Valisi ile herhangi bir görüşmesi söz konusu olmayıp, bu konuda kişinin kendi beyanını içeren video görüntüsü ekte gönderilmiştir” denildi. Öte yandan o vatandaş ise açıklama yaptı

Elazığ Valiliği, O Vatandaşla İlgili Açıklama Yaptı

Elazığ Valiliği tarafından sosyal medyada paylaşılan sokak röportajıyla ilgili açıklama yapıldı.

İçinde bulunduğu ekonomik durum hakkında açıklama yapan Deniz Taze isimli vatandaşa Elazığ Valiliği’nden yalanlama geldi.

 

VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI

Valilik tarafından yapılan açıklama şöyle; “Sanal basında, bazı gazetelerde ve sosyal medya hesaplarında çeşitli başlıklar altında yayınlanan ve Sayın Valimiz Çetin Oktay Kaldırım hakkında asılsız ve gerçeği yansıtmayan haberlere ilişin basın açıklamasıdır. Haberlere konu olan Deniz Taze’nin İlimiz Valisi ile herhangi bir görüşmesi söz konusu olmayıp, bu konuda kişinin kendi beyanını içeren video görüntüsü ekte gönderilmiştir. Önceki asılsız haber metinlerin yayından kaldırılmasını aksi takdirde gerekli yasal işlemlerin başlatılacağı hususunu bilgilerinize rica ederiz.

VATANDAŞ SÖZLERİNİN ÇARPITILDIĞINI SÖYLEDİ

Öte yandan açıklamaların gündeminde yer alan vatandaş da açıklama yaptı. Deniz Taze açıklamasında; sözlerinin çarpıtıldığını Elazığ Valisiyle ilgili birşey söylemediğini söyledi.

VİDEO

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bozo23
Bozo23 - 12 ay Önce

Susturmuslardir. Halkin yarisi boyle. Nereye kadar susacak bu halk.

Varan
Varan - 12 ay Önce

Yav ben bunu tanıyorum. Bu yalpağın tekidir

kızgın
kızgın - 12 ay Önce

yav heee heee konuşmanda dedin sana söylenen aynen bu git peçete sat diye tamam sıkıntın var rabbim yardımcın olur inşAllah ama doğruları konuş lafları çarpıtan sensin kardeşim

SIRADAKİ HABER

banner7