ELAZIĞ VALİLİĞİ VATANDAŞLARI UYARDI!

Elazığ Valiliği kendisini Vali, Vali Yardımcısı ve Özel Kalem Müdürü olarak tanıtıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı vatandaşları uyararak, “Elazığ Valiliğimizce başlatılan herhangi bir yardım kampanyası bulunmamaktadır” dedi.

ELAZIĞ VALİLİĞİ VATANDAŞLARI UYARDI!

Elazığ Valiliği vatandaşları dolandırıcılara karşı uyardı.

Valilik tarafından yapılan açıklama şöyle;

“Son günlerde kendisini Elazığ Valisi, Elazığ Vali Yardımcısı veya Valilik Özel Kalem Müdürü olarak tanıtan şahısların, iş adamlarımızı arayarak Elazığ Valiliğince Coronavirüs ile Mücadele Kapsamında “Entübe Cihazı” alımı ya da başka gerekçelerle bir yardım kampanyası başlatıldığını söyleyerek, verdikleri hesap numaralarına bağış yapılmasını istedikleri tespit edilmiştir.

Elazığ Valiliğimizce başlatılan herhangi bir yardım kampanyası bulunmamakta olup, vatandaşlarımızın ve iş adamlarımızın bu tür kötü niyetli telefon aramalarına itibar etmemesi, böyle bir durumla karşılaşılması halinde durumu gecikmeksizin Valiliğimize, Adli makamlara veya güvenlik birimlerine bildirilmesi önem arz etmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fk
Fk - 1 ay Önce

Bu tur aramalara inanip para veten zaten is adami degildir!!!!ticari kafa hic yoktur. O yuzden birakin yapsinlar.hele siz sehirdeki toz dumana bi cozum bulun vatandasin beklentisi bu!! Tabiki deger veriyorsaniz..

SIRADAKİ HABER

banner7