Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, Elazığlılara Seslendi

Daha önce bulunduğu görevlerde başarılı çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren Elazığ'ın yeni Valisi Dr. Ömer Toraman bugün itibariyle göreve başladı. Valilikte karşılanan Vali Dr. Ömer Toraman basın toplantısı düzenlendi. Toplantı Kanal Fırat ve Kanal E Televizyonlarından canlı olarak yayınlandı. Vali Dr. Ömer Toraman, "Elazığ'a hizmet etmek benim için şereftir" dedi.

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, Elazığlılara Seslendi

Daha önce kaymakamlık, vali yardımcılığı ve valilik görevlerinde de bulunan İçişleri Bakanlığı Genel Sekreterliği görevinden Elazığ Valiliği'ne atanan Elazığ’ın yeni Valisi Dr. Ömer Toraman dün gece Elazığ’a geldi.

Bugün Valilik Binasında karşılanan Dr. Ömer Toraman, karşılama töreninin ardından basın mensuplarıyla bir araya gelerek Elazığlılara seslendi. 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, valilik binasında basın açıklaması yaptı.

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman’ın açıklamalarının satır başları;

Sayın Cumhurbaşkanımızın kararı ile atanmış olduğum göreve bugün itibariyle başlamış bulunuyorum.

Bu vazifeler birer emanettir bunu bizden önce üstlenen valimizden devralarak laikiyle yürütmeye gayret göstereceğiz asıl olan devletimize ve milletimize hizmet etmektir.

Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bakanlarımızın destekleriyle ilimizde çok kıymetli milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, kurum müdürlerimizle beraber hizmet etmeye çalışacağız.

İçişleri Bakanlığı Genel Sekreterliği Görevinden ayrılırken Bakanımız şöyle bir dua ile yolcu etti; Allah ferasetliğinizi arttırsın Allah isabetli kararlar vermeyi nasip etsin dedi. Bende bu duayı tekrar ederek göreve başlıyorum. Allah yardımcımız olsun. Burada bulunduğumuz süre zarfınca el birliğiyle halkımıza yardım etmeye devam edeceğiz.

2001 2003 arası burada görev yaptım yaklaşık 20 yıl öncesi. Tekrar böyle bir görevle Elâzığ’a hizmet etmek benim için şereftir. Buradan güzel duygularla ayrılmıştım tekrar güzel duygularla göreve başlıyorum

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2021, 16:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
karar
karar - 2 hafta Önce

Bu görevi sadece Elazığ için değil, görev aldığın tüm iller de bu görevi layığıyla yerine getirmen lazım. Elazığ bu konular da çok şansız bir il. Seçilen millet vekilleri, şimdiye kadar görev alan rektörler ve vali atamaları konusun da Türkiye'deki en şansız illerden biridir.

Şevket
Şevket - 2 hafta Önce

Şimdi hoş geldin ziyaretlerinin gediklisi olan bazı insanlar günlerce hoşgeldin ziyaretleri ile meşgul edecekler. Alakasız adamlar lüzumsuz tabela derneklerinin ne işi var

hüseyin
hüseyin - 2 hafta Önce

İnşAllah dediklerinde samimisin.kutlamaya gelenleri kovar vekiller,bld bşk ve il bşklarını hep beraber çağırıp prensiplerini canlı yayında ortaya koymazsan onlar seni merkez valiliğine yollarlar demedi deme

milli
milli @hüseyin - 2 hafta Önce

giden validen elazığın kanını emenlerin kimler olduğunu öğrenmiş mi

Metin
Metin - 2 hafta Önce

Ne kadar başarısız da olsa giden de iyi olacağı kesin..

Bence de
Bence de @Metin - 2 hafta Önce

Bence de

Baskilli tefo
Baskilli tefo - 2 hafta Önce

Elazığın yarım kalmis projelerini tamanlamasini isteriz, Baskil kanyonlarının turizme kazandırılması,Baskil karayolunun çift seride çıkarılması, kaysı fabrikasının bir an önce tamamlanmasini istiyoruz

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109