“Elazığ ve Tunceli İçin Çalışacağım”

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından Tunceli’den aday gösterilen ve sandıktan seçmenlerin oyunu alarak çıkan işadamı Polat Şaroğlu, açıklamada bulundu. Şaroğlu, “sadece Tunceli için değil, Elazığ içinde elinden gelen gayreti göstereceğini” söyledi.

“Elazığ ve Tunceli İçin Çalışacağım”

Elazığ ve Tunceli’de önemli yatırımları olan İşadamı Polat Şaroğlu, 24 Haziran seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Tunceli’den birinci sıra milletvekili adayı olarak gösterilmişti.

“TUNCELİ HALKIMIZ BİZE BİR YETKİ VERDİ”

Seçim sonucunda milletvekilliğine seçilen Şaroğlu, “Şehrimize ziyaretinizden dolayı size teşekkür ediyorum. Zorlu bir seçim süreci atlattık. Tunceli halkımız bize bir yetki verdi. Bunu en güzel şekilde şehrimiz ve ülkemiz için temsil etmek adına inşallah Cenab-ı Allah bize yardımcı olur. Güzel şekilde temsil ederiz” ifadelerini kullandı

“ELAZIĞ BENİM EKMEK YEDİĞİM BİR YER”

Elazığ’da yaşayıp, ticaret yaptığını anımsatan Şaroğlu, “Bende Elazığ’da ticaret yapıyorum, orada yaşadım. Benim için Elazığ, Tunceli, Bingöl ayrılmaz bir bütün. Bu bölgedeki arkadaşlarla da birlikte iş birliği içinde bölge gelişimini sağlamak için elimden ne geliyorsa arkadaşlarımızla görüşüp ona göre çalışmalar yapacağız. Elazığ benim için ekmek yediğim bir yer. Ekmek yediğim yeri hiçbir zaman unutmam. Orada güzel dostlarım, güzel insanlar var. Elazığ Ticaret Odası’na hizmet ettim. İnşallah aynı hizmetleri elimden geldiğince destekleyip devam edeceğim” şeklinde konuştu.

“HER KONUMDA YANLARINDA OLACAĞIMIN SÖZÜNÜ VERİYORUM”

Şaroğlu, “Benim önceliğim bana destek vermiş, bana gönül vermiş ve bu görevi talibi olduğum için halkı tekrardan ziyaret edip teşekkürlerimi yapıp ondan sonra Ankara’ya gitmeyi düşünüyorum. 5 veya 6’sından sonra yemin törenine gitmek için mazbatamı aldıktan sonra 6’sında Ankara’ya gitmeyi düşünüyorum ama ondan önce köylerle olsun, ilçelerle olsun hepsini mutlaka gezip hepsini tekrardan insanları göreceğim. Dönüşte de tekrar aynı ziyaretlerime kaldığım yerden devam edeceğim. Sonuna kadar gerek Elazığ gerek Tunceli’de hemşerilerimi elimden geldikçe onları en iyi şekilde temsil edip her konumda yanlarında olacağımın sözünü veriyorum. Bunun içinde gecemi gündüzüme katacağım. İnşallah güzel şeyleri Cenab-ı Allah bize nasip eder diyorum” dedi.

POLAT ŞAROĞLU KİMDİR?

1969 yılında Tunceli’de doğan Şaroğlu, İlk ve Orta öğrenimini Tunceli’de tamamladı. Ankara Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Ticaretle uğraşan Şaroğlu, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetici olarak çalışmaya yer aldı. Şaroğlu’nun, Elazığ ve Tunceli’de önemli yatırımları yer alıyor.

banner73
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7