Elazığ Yeni Haber İnternet ve Medya Yayıncılığı Tebrik Mesajı Yayımladı

Elazığ yeni haber internet ve medya yayıncılığında, ‘Yılın Yerel Kanalı’ seçilen ‘Kanal Fırat Televizyonu’ için bir tebrik mesajı yayımladı.

Elazığ Yeni Haber İnternet ve Medya Yayıncılığı Tebrik Mesajı Yayımladı

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Kanal Fırat Televizyonu’nu Türkiye’nin en iyi yerel kanalı ödülüne layık gördü.

Elâzığ yeni haber internet ve medya yayıncılığı da, Türkiye’nin en iyi Yerel kanalı seçilen televizyonumuz için tebrik mesajı yayımladı.

ŞEHRİMİZİN İSMİNİ YİNE TÜM TÜRKİYE’YE TANITMIŞ OLDU”

Elâzığ Yeni Haber İnternet ve Medya Yayıncılığı Genel Yayın Yönetmeni Batuhan Kemal Aydın ile İmtiyaz Sahibi Erhan Bahçeci’nin tebrik mesajında şu ifadelere yer verildi; “Elazığ’ın uydudan yayın yapan ilk televizyon kanalı olan Kanal Fırat Televizyonu şehrimizin ismini yine tüm Türkiye’ye tanıtmış oldu. Kurulduğu günden bu yana ilkeli, doğru ve tarafsız habercilik anlayışıyla yoluna devam eden medya grubunuzun Türkiye Radyo Gazetecileri Derneği tarafından ödüle layık görülmesi hem şehrimizi, hem biz medya kuruluşlarını hem de siz kanal çalışanlarını ziyadesiyle memnun etmiştir. Türkiye’nin En İyi Yerel Kanalı” dalında Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından ödülü takdim edilen başta Prof. Dr. Yasemin Açık ve Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık olmak üzere bu başarıda emeği geçen tüm kanal çalışanlarını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Ayrıca şehrimizin adını bu gururlu tabloda ismini en zirveye taşıdıkları içinde tüm medya grubu çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103