Elazığ Zülfü Ağar Polis Meslek Yüksek Okulu’nun Projesi Belli Oldu!

Elazığ’da yapılacak olan Elazığ Zülfü Ağar Polis Meslek Yüksek Okulu’nun projesi belli oldu.

Elazığ Zülfü Ağar Polis Meslek Yüksek Okulu’nun Projesi Belli Oldu!

Emniyet Genel Müdürü hemşehrimiz Mehmet Aktaş, Elazığ Zülfü Ağar Polis Meslek Yüksek Okulu’nun projesinin tamamlandığını ve yapımına başlanacağını açıkladı.

Elazığ’da yapılacak olan, Elazığ Zülfü Ağar Polis Meslek Yüksek Okulu’nun projesi de belli oldu.

İşte Elazığ’a yapılacak polis okulunun projesi...

HABER: SITKI TAŞEL
Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2021, 15:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
gagko
gagko - 2 hafta Önce

bu polis meslek yüksek okulunun adını değiştirilmesini ŞEHİT POLİS FETHİ SEKİN POLİS MESLEK YÜKSEK OKULU adının verilmesini öneriyorum, ne dersiniz?

Yıldırım
Yıldırım @gagko - 1 hafta Önce

Lütfen bu güzel şehidimizin ismini bu kadar sulandırmayın. Devlet büyükleri de sulandırmasın. Tıpkı şehidimiz Fethi Sekin gibi bu topraklar için kanını döküp canını vermiş nice Elazığlı şehitlerimiz var. Sanki yokmuş gibi davranıp onların ailesini üzmeyelim.

Alperen BOZKURT
Alperen BOZKURT - 2 hafta Önce

Fethi Sekin’in şahadetini rabbim kabul eylesin. Her zaman duacıyız. Lakin memleketin başka şehitleri de var ve hepsinin mertebesi çok yüksek. Şehit Eyüp Emre KAN ,Şht. Canbert TATAR, Şht. Bümyamin TORĞUT, Şht.Eyüp Oğuz , Şht. Süleyman BUDAK ilk aklıma gelenler. Şehidimiz FETHİ SEKİN’in adı bir çok yere verildi ve çok mutlu olduk. Bence diğer şehitlerimizin ailelerini de mutlu etmek ve isimlerini ölümsüzleştirmek için onlardan birinin ismi de verilebilir.

gagko
gagko @Alperen BOZKURT - 2 hafta Önce

haklısın kardeş, şu AĞARların adı kalksın da hangisinin verilirse verilsin

sami
sami - 2 hafta Önce

Mimari de Harput ve Selçuklu çizgileri taşıması çok doğru olmuş ismide değiştirilip Harput Fatihi Çubukbey , Harputu imar ve ihya eden Harput Hükümdarı Fahreddin Karaaslan veya Artuklu Harput Hükümdarı Balakgazi isimleri Polis Okuluna verilebilir.

SIRADAKİ HABER

banner103