Elazığ’a Okul Yapma Kararı Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinden Geçti

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İzmir ve İstanbul’dan sonra Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin de Elazığ’da bir okul yapımını üstlendiğini duyurdu.

Elazığ’a Okul Yapma Kararı Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinden Geçti

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Elazığ’da bir okulun yapımını üstelendiğini söyledi.

EROL: ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MECLİSİ’NDE OYBİRLİĞİ İLE GEÇTİ

Milletvekili Erol açıklamasında, ”Elazığ'da 24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde ağır hasar alan birçok okul yıkılmıştı. Girişimlerimizle İstanbul Büyükşehir Belediyesi okul yapma kararı almış ve Elazığ’da protokol imzalanmıştı. Geçtiğimiz ay İzmir Büyükşehir Belediyesi de okul yapımı için incelemelerde bulunmuştu. İstanbul ve İzmir’in ardından Elazığ’a bir okul yapma kararı da Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden geldi. Başkan Mansur Yavaş’ın okul yapma kararı Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde oybirliği ile geçti” dedi.


Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2021, 19:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Darısı
Darısı - 2 hafta Önce

Elazığda horuzluk yaptığını sanan zavallılara, bilmiyorlar ki attıkları palavralar anca kendilerini bağlar...hadi yapında bir okul görelim adamlığınızı.....

Hamit
Hamit - 2 hafta Önce

MHP İl Başkanı Semih Işıkver kızmasın sonra

Mthn
Mthn - 2 hafta Önce

Her Gürsel Erol haberine kudurarak atlayanlar size de selam olsun

Ali
Ali - 2 hafta Önce

İbb. Ekrem imamoğlunun yaptıracağı okul çok kapsamlı bir okul 60 trilyonluk bir okul ama izmir belediyesine çok küçük bir alan ayırmışlar atatürk lisesinin yerine. Aslında atatürk lisesinin yeri diş hastanesi için ayrılmıştı hastaneyi büyütüp otoparkı yeşil alanı olan iyi bir hastane yapacaklardı. Şimdi o projeyi iptal edip hastaneyi küçültüp atatürk lisesini sıkıştırmışlar oraya yani ne okul adam akıllı olacak ne hastane adam akıllı olacak. Halbuki üniversite o okul için 30 dönümlük bir alan verecekti atatürk lisesinin yerine takas olarak. 30 dönüme çok çok güzel laboratuvarı spor salonu olan sosyal alanı olan teknik alanları olan kapsamlı bir okul yapılabilirdi tam teşekkülü. Ama şimdi 3-5 dönümlük bir alana sadece sınıfları ve kilit taşlı bahçesi olan basit düz bir okul yapılacak . İnşAllah ankara büyükşehire de dandik bir yer göstermezler adamlar güzel bir okul yapamasın diye. Şehrin menfaati daha önemli ama bizim şehirde chp li belediyeler güzel bir okul yaptı demesinler diye küçücük bir arsa göstermişler ve hastane projesini de rezil etmişler. Siyasi geleceği için kişiler şehrin geleceğini mahvetmemeli. Ak parti görece mhp ye göre bu şehre daha faydalı bir parti oldu hep , semih bey zihniyetinden daha iyiler ama bu yetmez daha iyi olmaları bedavadan gelecek 150-200 trilyonluk paraya çok güzel ve geniş alanda yapılan 3 güzel okul kazandırılması lazım.. şehrin tüm önde gelen aklıselim kişilerden ricamızdır. Kişisel siyasetinize elazığa gelecek hizmetlere taş koymayın . Üst düzey üç okul kazansın şehir.

Akp
Akp - 2 hafta Önce

Elazigda okul yapilacaksa gurselin mansurun chpnin sayesinde degil akp sayesinde olmustur ankara meclisinde akp ve mhp meclis uye sayisi cogunluktadir onlarin oyuyla olmustur hatirlatirim

Scarface
Scarface @Akp - 2 hafta Önce

O kadar erkekdiler belediye meclis seçimlerini de yenileselerdi , bu akpliler asıl şark kurnazı

Mesut Dinçkala
Mesut Dinçkala @Akp - 2 hafta Önce

Öyle ise bu Semih ve eski ASKF İl Başkanı niçin çok kızıyorlar

Bursa- kocaeli- antep
Bursa- kocaeli- antep @Akp - 2 hafta Önce

Bursa kocaeli antep belediyelerine neden yaptırmıyorlar madem ak parti bu kadar okul yapmak istiyor. Neden yapmıyorlar kendi belediyelerinden. El şeyiyle gerdeğe gitmeye çalışıyorsunuz saçma.. arkadaş gerektiğinde teşekkür etmeyi bileceksiniz yaw bu kadar mı zor bir şey . Adamlar kendi bütçelerinden elazığa ayırmış ama ak partili mhp li belediyeler yapmıyorlar kendi bütçelerinden elazığa okul vb şeyler..

Gurselde oylamaya katilmiyor
Gurselde oylamaya katilmiyor - 2 hafta Önce

Gürseli kime sikayet edecen ?

Gelde Gülme
Gelde Gülme @Gurselde oylamaya katilmiyor - 2 hafta Önce

Gürsel Milletvekili , Belediye Meclis Üyesi mi :)) Elazığ da en büyük sorun cehalet

Mahsun
Mahsun - 2 hafta Önce

Ister İstanbul'da,ister Ankara'da belediye meclisinden bir karar çıkmışsa bilinki AkParti, MHP istemiştir ve yol vermiştir.Birileri hep onun bunun sırtından asalak yaşamaya alıştığı için,aklınca Şam seytanligına soyunmustur,ama halk gerçeği biliyor,çuvalladı yine.Dangaloz.

sldkaskldasd
sldkaskldasd @Mahsun - 1 hafta Önce

Bahsettiğin meclislerde halkın yararına olan şeylerin engellendiğini de yaz Mahsun (Ali Haydar). Örneğin halk ekmeği yaz. İki senedir engellenen projeleri yaz. "Topal ördek muamelesi yapacağız, onları çalıştırmayacağız" söylemlerini yaz. Mecliste tek işleri Millet İttifakını çalıştırmamak. Bir de övünçle bunu savunuyorsun. Okula izin vermişler de falan filan. Okula da izin vermeselerdi, bu kadarını da yapsalardı, bu kadarına da pes derdik! İyi bir şey olunca "biz yaptık", kötü bir şey olunca "sorumlusu biz değiliz" kafası. Siz doğrudan yana değilsiniz. Hele sen acayip bir tipsin. Kelimelerinden kindarlık, nefret, öfke, fanatiklik, düşmanlık, "bilgi, birikim, erdem" akıyor. Kelimelerini bir kez okuyan birisi senin nasıl bir karaktere sahip olduğunu görür. Buralarda sürekli her Gürsel Erol haberinde varsın, saçmalayıp duruyorsun işte.

Scarface
Scarface @Mahsun - 2 hafta Önce

Demekki halkın faydasına bir karar çıımıyorsa engelleyen yine akp mhp , kendi ayağına sıkmak bu demek :)

Scarface
Scarface @Mahsun - 2 hafta Önce

Demekki halkın faydasına olan şeylerde karar çıkmıyprsa

Scarface
Scarface @Mahsun - 2 hafta Önce

Konya beleyesi için , belediye mallarını tügvaya peşkeş çeken akp belediyeleri için yazsaydın

Scarface
Scarface @Mahsun - 2 hafta Önce

Keşke bu kararı ibb den nemalanamayacaklarını anlayan okçular vakfının genel merkezini taşıdığı ve paralarını cukkaladıkları konya belediyes

Abuzittin Bin Şakşak
Abuzittin Bin Şakşak @Mahsun - 2 hafta Önce

Benekli Semender yine döktürmüş, doğru Belediye meclisinden karar çıktığına göre AK Partli ve MHP li üyelerde istemiş iken Elazığ da MHP il Başkanı ve Belediye Başkanı neden karşı çıktılar onuda izah etsen


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109