Elazığ’da “Dr. Devlet Bahçeli Hatıra Ormanı” Oluşturulacak

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli’nin adının Sürsürü Mahallesi’nde bir ormana verilmesinden dolayı Elazığ Belediye Meclisi’ne teşekkür etti.

Elazığ’da “Dr. Devlet Bahçeli Hatıra Ormanı” Oluşturulacak

Elazığ Belediye Meclis toplantılarında Sürsürü Mahallesi’nde bulunan alana MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin isminin verilmesi teklifi yapıldı.

Elazığ Belediye Meclisi, AK Parti ve MHP üyelerinin oy çokluğu ile teklifi kabul etti.

Sürsürü Mahallesi 4534 ada, 21 parsel numaralı alana MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin ismi verilerek;  'Dr. Devlet Bahçeli Hatıra Ormanı' olacak.

Teklifin kabul edilmesinden dolayı MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, Elazığ Belediye meclis üyelerine ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür etti.

IŞIKVER: EMEĞİ GEÇEN HERKESE ŞAHSIM VE TEŞKİLATIM ADINA AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver açıklamasında, “Elazığ Belediye Meclisinin 09/05/2022 tarihli yapılan toplantısında ilimiz Sürsürü Mahallesi ada:4534, parsel:21 numaralı taşınmazın şehir imar planında ağaçlandırma alanında kaldığı, söz konusu alanın hemşehrilerimizin istifadesine sunulması ve ilimize yeni bir yeşil alan kazandırılması kararlaştırılmıştır. Bu doğrultuda MHP Belediye Meclis Grubumuzun isim tespit komisyonuna vermiş olduğu dilekçe ile Türk Dünyasının Bilge Lideri Genel Başkanımız Sayın Dr. devlet Bahçeli Beyefendinin isminin bu alanda yaşatılması adına 'Dr. Devlet Bahçeli Hatıra Ormanı' olarak tahsis edilmesi hususunda bir önerge verilmiş, AK Partili ve MHP’li Belediye Meclis Üyelerinin oy birliği ile karar verilmiştir. Bu karar bizim için çok müstesna bir yere sahip olup takdire şayandır. Bu yaklaşım ile bizleri onurlandıran ve bize bu gururu yaşatan, Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis Grubumuza, AK Partili Belediye Meclis Üyelerine ve Değerli Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğlu'na ayrıca emeği geçen herkese şahsım ve teşkilatım adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sağ olsun var olsunlar” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2022, 20:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109