Elazığ’da Düzenlenecek Olan Yeşim Salkım Konseri İptal Oldu

Elazığ, İnşaat ve Mobilya Fuarı için 19 – 22 Eylül tarihleri arasında 3’üncü kez kapılarını bugün açtı. Fuar kapsamında bugün Elazığ’da konser verecek olan Şarkıcı Yeşim Salkım’ın babasının hastaneye kaldırılması nedeniyle konser iptal edildi.

Elazığ’da Düzenlenecek Olan Yeşim Salkım Konseri İptal Oldu

Elazığ İnşaat ve Mobilya Fuarı için 19-22 Eylül tarihleri arasında 3’üncü kez kapılarını açtı.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Start Fuarcılık tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenen Elazığ İnşaat ve Mobilya Fuarı 4 gün boyunca yapı sektöründeki devler ile alıcıların buluşmasına ev sahipliği yapıyor.

İlki 2017 yılında açılan fuarın 3’üncüsü Perşembe günü Elazığ Belediyesi yerleşkesi üzerinde bulunan fuar alanında gerçekleştiriliyor.

Düzenlenecek olan Elazığ İnşaat ve Mobilya Fuarı’nda bir ilk yapılarak Şarkıcı Yeşim Salkım konser verecekti.

Ancak Elazığ’da konser verecek olan Şarkıcı Yeşim Salkım’ın babasının hastaneye kaldırılması nedeniyle konser iptal edildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2019, 17:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
madem
madem - 2 yıl Önce

ALLAH ŞİFA VERSİN

Murteza Akkan
Murteza Akkan - 2 yıl Önce

Işte ,gazinoculuk dedik kızanlar oldu.Ee gardaş bu ne?Eskisi de yenisi de aynı ; halkı avutmaya devam.Bulvarlara açılan sokaklara bak, kaldırım yok,köy sokağı gibi.Ha yetmedi giden bir de şarkıcı, çalgıcı ekibi kurdu.F.U. deKonservatuvar, Devlet korosu,Halkevi, Folklor derneği , sönmezın korosu yetistiremiyormuş diye kurmuş herhalde giden bel.başı.Amann lingo lingo şişeler, çamura mı düştün en densizzzz........götüüüüürrrrrr

SIRADAKİ HABER

banner7