Elazığ’da Kısıtlamaya Sıkı Denetim, Araçlar Tek Tek Kontrol Ediliyor

Elazığ'da devam eden 17 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında özellikle mesaiye gidenlerin özel araçlarını kullanmasıyla başlayan trafik yoğunluğu nedeniyle, polis ekipleri tüm araçları tek tek kontrol etmeye başladı.

Elazığ’da Kısıtlamaya Sıkı Denetim, Araçlar Tek Tek Kontrol Ediliyor

Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında ülke genelinde olduğu gibi Elazığ'da da 17 günlük sokağa çıkma kısıtlaması sürüyor. Kısıtlama nedeniyle kent genelinde güvenlik güçleri belirlenen yerlere yaya ve uygulamalı noktaları kurarak kontrol çalışması yürütüyor.

Özellikle işe gitmek zorunda kalanların özel araçlarını tercih etmesiyle trafikte yaşanan yoğunluk nedeniyle İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı birimler denetimleri arttırdı.

Başta kent merkezi ve ana yollar olmak üzere bir çok noktada tedbir alan polis ekipleri, araçları tek tek durdurup sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili  kontrolleri yapıyor.

Şuana da  kadar ciddi bir olumsuzluğun yaşanmadığı kentte, kısıtlamayı ihlal eden bazı kişiler hakkında da para cezası kesilerek yasal işlemler yapıldığı bildirildi. 

BALCI: DENETİMLERDEN MEMNUNUZ

Nöbetten çıktığını ve evine gittiğini  belirten vatandaşlardan Ahmet Balcı, “Denetimlerden memnunuz. Olması da gerekiyor. Yoksa herkes dışarı çıkıyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 12:10
banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Üyeler
Üyeler - 2 hafta Önce

Bazı partiler üyelerine yakın üyelere izin belgesi verdiriyor ama biz tapulu bahçemiz için izin alamıyoruz adalet kim için acaba

Oktay
Oktay - 2 hafta Önce

Sebze ve meyve olan 4 dönümlük Tapulu tarlamız var sulama ilaçlama işlerimiz olmasına rağmen bize izin yok ama boş işleri olan bazı kesimlere izin var mesala evcil hayvanları sokakta gezdirmek

Dursun
Dursun - 2 hafta Önce

Açıkçası yapılanlar yetersiz bunu herkes çok iyi biliyor medya yine yapmış yapacağını

Mi.K
Mi.K - 2 hafta Önce

Dün hastane randevusu için dışarıdaydım,denetim sıfırdı,dün kontrolsüz geçilen cadde bugün fotoğrafta denetimde.Dün ağzına kadar dolan ptt bugün kapatıldı,daha sıkı önlemler gelsin,bugün olan önlem yarın olmayacak.ÖNLEME DEVAM!TEDBİRİ BIRAKMA!

SIRADAKİ HABER

banner103