Elazığ’da Korona Testi İçin Uzun Kuyruk Oluştu

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Elazığ’dan yurtdışına gitmek isteyen vatandaşlar covid-19 testi yaptırmak için halk bankasına ücret yatırmak zorunda. İşlemlerde yoğunluk oluşunca banka önündeki kuyrukta uzadıkça uzadı vatandaşın sabrı da taştı.

Elazığ’da Korona Testi İçin Uzun Kuyruk Oluştu

Yurt dışına gitmek isteyen vatandaşlar için korona virüs tedbirleri kapsamında test yapılması istendi.

Vatandaşların test yaptırmadan önce Halk Bankasına 250 TL yatırma zorunluluğu bulunmakta. Hal böyle olunca da Halk Bankası’nın önünde uzun kuyruklar oluştu.

Bankanın önünde saatler geçmesine rağmen kuyruk bir türlü bitmek bilmedi.

VİDEO

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Gs1905****
Gs1905**** - 2 yıl Önce

Güzelim Ülkeyi Terkedin, Avrupada Virüs Yayıldığı İçinde Ülkemize Gelin, Altı Üstü Bir Saatda Sıra Bekleyeceksiniz, Sıra Beklerkende Kem Küm Edin, Devleti Kötüleyin, Memleketimizi Kötüleyin, Oh Ne Ala!!! Keşke Sizden, Kaldığınız Hergün İçin Para Alsalardı Daha İyi Olurdu

Elazığlıyız23
Elazığlıyız23 - 2 yıl Önce

Yurdışından Gelişler Virüsü Artırdı Güzelim Elazığda. Aslında Sizden 5 Bin Lira Almaları Lazımdı!!!

Elazığlı
Elazığlı - 2 yıl Önce

Ne memleket özlemiymiş arkadaş. Bu yaz da kimse gelmeseydi ne vardı yani. Tatile gidenler, zaruri olmadan gezenler yazık ettiniz.

mstf1234
mstf1234 - 2 yıl Önce

dün akşam akrabamı hastaneye yatırdık. Biz herzamanki gibi zatürre dır dedik corona çıktı. temasımız oldu. ve hastaneye gidip test yaptırmak istiyoruz dedik. ve bize dedikleri kelime belirtiler yoksa test yapamıyoruz. ama temas ettik dedik. belirti olacakki test yapalım dediler her önüne geleni test yapsaydık ohoooo. çok gülünç bir durum... Yazıklar olsun..

Mithat
Mithat - 2 yıl Önce

Türkiye de en fazla test sorunu yaşayan illerin başında geliyor. Sağlık sıralamasında 4. sıralardaydık gelinen noktaya bak,

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109